Завершено декорування центральної площі міста

Минулорічна ініціатива щедрих меценатів у придбанні нових прикрас для Новорічно-Різдвяної ялинки та центральної площі міста не залишилась непоміченою і цьогоріч зібрала ще більше бажаючих долучитись до створення святкового настрою мешканцям Борислава.

 

Роботи із декорування площі Івана Франка було розпочато ще на початку грудня, але найбільших обертів вона набрала напередодні дня святого Миколая, коли відкривали святкову ялинку.

 

Першими були увімкнені прикраси, які місто отримало в подарунок минулого року – нове освітлення ялинки, арку та спіральний світлодіодний декор на менших ліхтарях площі. Вони усі засяяли своїми барвами 16 грудня під час відкриття Новорічно-Різдвяної ялинки.

 

Цьогоріч було додано більшу кількість ілюмінації та прикрас: було змонтоване нове освітлення на деревах, виготовлено і встановлено цікаві фотозони, переміщено куб (праворуч від пам’ятника І.Франку), який оформили у вигляді запакованого подарунка. Також вдалося «зловити» падаючу зірку на газоні скверу і запалити Різдвяну свічку у ліхтарнику (ліворуч від пам’ятника Каменяреві).

 

Тож дуже дякуємо усім, хто долучився до того, щоб Борислав у святковий час сяяв казковими вогнями і бажаємо Вам веселих свят. Нехай Ваше добро повернеться до Вас сторицею!

 

А поки ми складаємо список наших спонсорів та умільців і вмовляємо деяких із них не соромитись своїх добрих діл, пропонуємо переглянути світлини вечірнього центру Борислава.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information