Благодійна акція «Різдво у кожну домівку»

Вже стало доброю традицією те, що працівники Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі спонсорами напередодні свят проводять благодійну акцію «Різдво в кожну домівку».

 

Як повідомила начальник Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування Наталія Штереб, 27 грудня 2018 року розпочали свою благодійну місію  чотири групи, які складались з працівників терцентру та гостей з Німеччини, прихожан Церкви Євангельських Християн Баптистів  з пастором Піряником Михайлом Степановичем.

 

Впродовж трьох днів благодійні групи побували в домівках 83 літніх людей, щиро привітали їх з прийдешніми святами та вручили  подарунки. Також 28 та 29 грудня у Церкві Євангельських Християн Баптистів відбулись святкові заходи за участю дітей та гостей з Німеччини, які зачарували гостей чудовим виконанням колядок. Після Богослужіння було святкове частування та вручення Різдвяних подарунків, у вигляді продуктових наборів. Загалом 166 одиноких пенсіонерів отримали подарунки, також 14 багатодітних сімей та 27 пенсіонер міста.

 

Завдяки незмінному благодійнику підприємцю Володимиру Голобутовському 60 самотніх літніх людей, які не змогли були присутніми у церкві за станом здоров’я, отримали Різдвяні подарунки на суму 5929,80 грн., які по їх домівках рознесли працівники Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information