Борислав колядує

Уже з понеділка у нашому місті розпочався радісний час святкувань, коли бориславці від малого до великого ходять від хати до хати, сповіщаючи про народження Ісуса Христа дзвінкою колядою. Не оминають провісники доброї новини і Бориславської міської ради.

 

Першими, у вівторок, 8 січня, завітали колядники з дитячо-юнацької театральної студії ім. П.Телюка міського Палацу культури, які потішили працівників міської ради не лише чудовим співом, а тематичним театралізованим дійством.

 

Вчора з оригінальною колядою під інструментальний супровід прийшли представники релігійної громади церкви Євангельських християн-баптистів.

 

Також у середу із неймовірно щирою вірою в серці колядували і бажали усіляких гараздів та многих літ юні парафіяни храму Святої Тройці на чолі з отцем Олексієм Столяром.

 

 

Звісно колядники отримали солодкі подарунки від міського голови Ігоря Яворського, який також привітав усіх зі світлим святом Різдва Христового. «Ми дуже раді, що до нас приходять з чудовою звісткою про народження нашого Месії, – говорить Ігор Романович. – Така особлива підтримка саме українських християнських традицій є запорукою міцної спільноти, яка здатна творити разом добро та дарувати мир і затишок у кожному домі».

 

Нагадаємо, що цієї неділі, 13 січня, о 16:00 год. у міському Палаці кульутри відбудеться "Різдвяний концерт", а через тиждень, 20 січня о 14:30 год., на цій же сцені пройде фестиваль коляди та вертепів "Різдвяний Борислав". Тож щиро запрошуємо шановну громаду!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information