Триває конкурс проектів місцевого розвитку

Відділ розвитку міста Бориславської міської ради нагадує, що триває Обласний конкурс проектів місцевого розвитку Львівської області, до участі у якому запрошуються органи самоорганізації населення, громадські організації, ОСББ, благодійні фонди, ініціативні групи, міські, селищні ради і ради ОТГ, а також відповідні структурні підрозділи районних державних адміністрації та міських рад.

 

Ще 14 листопада 2018 року відбулося чергове засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області, під час якого розставили основні акценти реалізації Конкурсу в 2019 році. Тож відповідно до до цієї Програми учасники можуть подавати на розгляд комісії проекти загальною вартістю не більше 500 000 грн., із яких 200 000 грн. у разі перемоги буде профінансовано із обласного бюджету.


Подати на конкурс можна проекти за наступними пріоритетами: школи, заклади дошкільної освіти, охорона здоров’я, культура, вуличне освітлення, обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства, інші.

 

Наголошуємо, що заявки приймаються до 31 січня 2019 року. Заповнити форму можна ТУТ.

Additional information