Оголошення

Бориславська міська рада оголошує конкурси на:


- заміщення вакантної посади начальника відділу доходів фінансового управління міської ради - 1 особа.

 

- заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради - 1 особа.

 

- тимчасове заміщення вакантної посади головного спеціаліста, бухгалтера управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради на час перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами - 1 особа.

 

Детальніше:

 

- заміщення вакантної посади начальника відділу доходів фінансового управління міської ради - 1 особа

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, вміння працювати на комп’ютері.


- заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради - 1 особа.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста в галузі культури, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вміння працювати на комп’ютері.


-тимчасове заміщення вакантної посади головного спеціаліста, бухгалтера управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради на час перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами - 1 особа.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, вміння працювати на комп’ютері.


Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

Заяву встановленого зразка;

Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);

Дві фотокартки розміром 4*6 см;

Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо ;

Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік

Копію документа, який посвідчує особу ( паспорт)

Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);


Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.


Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника фінансового управління міської ради Ю.Петріва (тел.:5-00-48), в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Р.Тарнавського (5-02-35) та начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради І.Клонцак (4-30-32).


Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, кабінет №33, тел: 5-41-04


Оголошення розміщено в народному часописі «Нафтовик Борислава» від 11 січня 2019р. №2(8940)

Additional information