Шановні опікуни, піклувальники, батьки-вихователі!

З метою підтримки талановитих та обдарованих дітей пільгової категорії пропонуємо Вам підготувати своїх підопічних до участі у міжнародному конкурсі-фестивалі «Щасливі долоні» та на здобуття премії «Диво-дитина».

 

Міжнародний конкурс-фестиваль «Щасливі долоні» талановитих та обдарованих – це відкритий мистецький захід, що проводиться щороку в державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за ініціативи громадських організацій, які працюють у сфері захисту прав сім’ї та дітей, та підтримки Міністерства соціальної політики України. Метою Фестивалю є підтримка талановитих та обдарованих дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та оздоровлення дітей. У Фестивалі беруть участь талановиті та обдаровані діти, дитячі колективи, які виявили високий рівень творчих досягнень, у двох вікових категоріях (від 9 до 12 років включно та від 13 до 16 років включно) та за трьома напрямами (освіта, спорт та мистецтво). Більше про умови участі можна дізнатись на офіційному сайті Фестивалю.

 

Премія «Диво-Дитина» присвоюється дітям віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін. Більше про те, як стати лауреатом цієї премії можна прочитати ТУТ.

 

За детальнішою інформацією стосовно вище названих конкурсів можна звертатись у службу у справах дітей Бориславської міської ради за адресом: м.Борислав, вул.Карпатська Брама, 14 (приміщення податкової інспекції, 4-ий поверх), телефон: (03248) 5-22-36.

Additional information