Управління житлово-комунального господарства визначило першочергові завдання 2019 року

Цього понеділка на апаратній нараді міського голови із керівниками відділів та управлінь міської ради головний спеціаліст із технічного нагляду та енергозбереження управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Богдан Романів розповів про плани управління на 2019 рік.

 

«У 2019 році пріоритетними напрямками є ті, які стосуються капітального ремонту і реконструкції водопровідних мереж, а також капітального та поточного ремонту доріг, – доповів Богдан Михайлович. – Цього тижня відбудеться нарада із проектною організацією та виробничо-технічним відділом КП «Вододар» щодо визначення першочергових об’єктів робіт. Також управління слідкує за появою відповідних обласних програм фінансування на соціально-економічний розвиток, участь у яких дозволить залучити додаткові кошти. Стосовно доріг уже є спільні напрацювання разом із нашими депутатами, пропозиції яких були сформовані на основі звернень громадян, – визначено найпроблемніші ділянки, які потребують невідкладного ремонту. Цьогоріч на покращення дорожньої інфраструктури у нас є передбачені кошти в розмірі 9,8 млн. грн., програма з ремонту доріг вже готова і буде подана на розгляд виконкому, а далі й сесії міської ради. Також в активній розробці знаходяться програми розвитку житлово-комунального господарства Борислава на 2019 рік та інші програми фінансової підтримки».

 

Розповів пан Богдан і про те, що з’явились нові можливості у комунальних та приватних підприємств, які обслуговують житловий фонд, отримати заборговані їм кошти від злісних неплатників за надані послуги. Тому міський голова Ігор Яворський дав доручення управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження максимально проінформувати обслуговуючі підприємства про нововведені спрощення у системі стягнення, щоб вони змогли ефективніше боротися із боржниками.

Additional information