Борислав активно працює над можливостями залучення додаткових фінансових ресурсів на благо міста

З початку нового 2019 року триває процес подання заявок на численні конкурси, програми та гранти, завдяки яким органи місцевого самоврядування, державні заклади та органи самоорганізації населення мають можливість отримати фінансування на втілення власних ідей та задумів, спрямованих на покращення найрізноманітніших сфер діяльності громад. Як доповіла на апаратній нараді начальник відділу розвитку міста Оксана Балабанська, у відділі цього місяця робота іде активно.

 

«З 1 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року проходить чергова кампанія із подачі заявок на Обласний конкурс проектів місцевого розвитку, – розповіла Оксана Романівна. – Станом на сьогодні у роботі знаходиться 31 проекті, а 5 уже зареєстрованих – від бібліотеки-філії №5 для дітей Бориславської МЦБС, Дитячої школи мистецтв, ЗОШ №4, Бориславської державної гімназії та квартального комітету «Губичі». Відділом уже готується до подачі проект на Програму Британської ради "Проекти національної співпраці". Спільно із управлінням культури, молоді, фізичної культури та спорту і відділом оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля готуємося до участі в Програмі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, де пріоритетними напрямками є популяризація історико-культурної спадщини, збереження природної спадщини та туризм. Паралельно з Інститутом розвитку міста (м. Дрогобич) та ПрАТ "ДатаГруп" (м. Київ) займаємось організацією презентації програм «Розумне місто» і «Безпечне місто», з можливістю впровадження цих програм у подальшому в Бориславі. Разом із Офісом Конвенту Самоврядної Співпраці Україна-Польща (м. Щецін) подали заявку на спільний українсько-польський проект «Співпраця місцевої влади з громадськими організаціями в українських органах місцевого самоврядування», де за умови виграшу – по двоє представників від міської ради та громадських організацій міста матимуть можливість безкоштовно взяти участь у навчальній програмі в Республіці Польща».

 

Закцентувала Оксана Романівна увагу управління ЖКГ на тому, щоб активніше залучати до участі в конкурсі проектів бориславські ОСББ, адже для них це дуже хороша можливість отримати додатковий фінансовий ресурс на благоустрій прибудинкових територій та приміщень загального користування.

 

Як зауважив міський голова Ігор Яворський, не лише участь у конкурсах дає додаткові можливості фінансування для реалізації проектів: «Минулого тижня у Бориславі відбулася зустріч із Народним депутатом від нашого округу Богданом Матківським, на якій було обговорено перспективні проекти у нашому місті. Пан Богдан виявив готовність подати на розгляд Кабінету Міністрів запропоновані нами проекти для включення їх у програму розподілу коштів на соцекономрозвиток територій. Наша справа - підготувати перелік та передати його Богдану Мироновичу. Окрім цього є напрацювання і постійне спілкування із керівництвом та депутатами області стосовно можливості отримання коштів для фінансування об’єктів із бюджету розвитку обласної ради. Тож, як бачимо, маємо усі можливості здійснити наші задуми, тим паче, що є чимало людей, які готові нам допомогти, і ми не в праві цим знехтувати».

Additional information