Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Бориславської міської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Борислава у новій реда

Проект рішення Бориславської міської «Про затвердження  Положення про  порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Борислава у новій редакції» розроблено відділом економіки та торгівлі Бориславської міської ради.

 

Основною метою прийняття регуляторного акту є підвищення інвестиційної привабливості міста, створення сприятливих умов як для об’єктів житлової, так і нежитлової забудови, в тому числі будівництва промислових об’єктів і як наслідок створення нових робочих місць.

 

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Бориславської міської ради (http://www.boryslavmvk.gov.ua) у розділі  „Регуляторна політика” підрозділі „Оприлюднення проектів регуляторних актів” протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акту.

 

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо подавати у письмовій формі протягом місяця від дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його  регуляторного впливу на  поштову адресу: 82300, Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка, 42,  тел. (03248)54264,  відділ економіки та торгівлі Бориславської міської ради (каб.22) або електронною поштою на скриньку: JLIB_HTML_CLOAKING .

Additional information