Собору Івана Хрестителя - 140 років: Вітаємо!

Вчора парафіяни Собору Івана Хрестителя відзначали подвійне свято – не лише храмовий празник у День Івана Предтечі, а й 140-літній ювілей самої церкви. З цієї нагоди до губицької громади завітав преосвященний Кир Ярослав (Приріз), а також було освячено авто, яке відправиться у зону АТО.

 

Розпочалось святкування із освячення автомобіля, який місцеві волонтери придбали для потреб наших захисників на Сході України. Чин освячення провів Єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії Кир Ярослав. Того ж дня авто, наповнене продуктами харчування, засобами особистої гігієни, медикаментами та дитячими малюнками, відправилось на фронт до 24 окремої механізованої бригади імені Данила Галицького.

 

Далі відбулася Архиєрейська Свята Літургія, на якій були присутні не лише губичани, а й їхні друзі та родичі з різних куточків міста. З нагоди такої визначної дати в житті парафії Кир Ярослав подарував настоятелю храму отцю Святославу Городецькому нагрудний хрест, а більш як 50 найактивніших прихожан відзначили іменними грамотами.

 

На завершення усіх гостей пригощали гарячим кулішем, смачними канапками і пляцками із запашним карпатським чаєм.

 

Тож з нагоди свята міський голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Бориславської міської ради щиро вітають парафіян Собору Івана Хрестителя із храмовим празником та 140-річним ювілеєм церкви. Нехай це свято принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Нехай Господь обдаровує всіх Вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви та всієї України.

 

 

 

 

 

Additional information