День Соборності України у Бориславі

Сьогодні ціла Україна відзначає одну із найважливіших дат в історії становлення нашої держави - День Соборності України, у який рівно 100 років тому було проголошено Акт Злуки. З цієї нагоди у Бориславі відбулися тематичні заходи, а саме концерт "Соборність духу, розуму і серця" та синхронний загальнообласний флешмоб.

 

Розпочався флешмоб на центральній площі міста, де молодь міста, представники влади, громадських організацій та мешканці міста спільно виконаіли державний гімн України та гімн Українських Січових Стрільців та заслухали текст Акту Злуки, який зачитала учениця Бориславської державної гімназії Лілія Паращак. Далу учасники розтягнулися у живий ланцюг, який сполучив площу Івана Франка зі Сквером Героїв Небесної Сотні.

 

Пізніше бориславці зібралися у міському Палаці культури де відбувся урочистий концерт за участі творчих колективів та сольних виконавців - тріо викладачів Дитячої школи мистецтв, Юлія Столяр, Мар’яна Куротчин, Максим Костик, Ольга Сидоряк, Марко Зелінський, Вікторія Шкіль, Андрій Мацьків, народний вокальний ансамбль "Любисток", Марта Крагиль та народний гурт "Бориславські Батяри".

 

Також того дня від імені громади міста учні загальноосвітніх закладів Борислава поклали квіти шани до могил та меморіальних знаків борцям за волю України - бійцю ОУН-УПА Володимиру Лисику та Героям Небесної Сотні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information