Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна, що відбудеться 12.02.2019

Мета проведення незалежної оцінки-визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Борислава, що підлягають приватизації  шляхом продажу на аукціоні та для відображення вартості майна у бухгалтерському обліку.

 

Для приватизації:

 

Назва об'єкта оцінки

 

Адреса об'єкта оцінки

Балансоутримувач

1. Нежитлове приміщення літ.32, загальною площею 191,9 кв.м.

Львівська обл., м. Борислав, вул. Коваліва, будинок 24, корп.2.

 

Управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури

2. Нежитлова будівля, загальною площею 1450, 1 кв.м.

Львівська обл., м. Борислав, вул. Героїв ОУН-УПА, 11

 

Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня м. Борислава»

 

Для відображення у бухгалтерському обліку:

1. Об’єкт оцінки – Комплекс гідротехнічних споруд №1, Тустановицька гребля;

2. Об’єкт оцінки – Комплекс гідротехнічних споруд №2, Мразницька гребля.

 

Замовник та платник робіт з оцінки: управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради.

 

Претенденти подають до комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» із зазначенням об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб'єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

 

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

 

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

 • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою ;
 • копії установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
 • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
 • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
 • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, при цьому один і той самий оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки одного об’єкта лише одним претендентом).

 

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити:

 • пропозицію щодо ціни виконання робіт;
 • пропозицію щодо строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу;

 

Конкурсна документація подається до Управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради за один робочий день до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

До участі в конкурсі допускаються суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено здійснення діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

 

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності передбачено наявність:

 • відповідної кваліфікації оцінювачів, щодо об'єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні"
 • досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
 • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.

 

Конкурсну документацію подавати за адресою: вул. Шевченка, 42(4-й пов., каб. 52), м. Борислав, Львівська область, 82300. Телефон для довідок 4-30-42.

 

Конкурс відбудеться 12 лютого 2019 р. об 11-00 год. за адресою: вул. Шевченка, 42, (3-й пов., каб. 30), м. Борислав, Львівська область, 82300.

Additional information