+1 аптека з "Доступними ліками"

Цього тижня у Бориславі продовжується процес підписання договорів із аптеками на відпуск інсуліновмісних препаратів та медикаментів за програмою «Доступні ліки». Як повідомив начальник фінансового управління Юрій Петрів, сьогодні до переліку аптек по програмі долучився іще один заклад, а на інсулін та ліки надійшли кошти із обласного бюджету.

 

Тепер препарати із переліку «Доступних ліків» можна отримати в аптеці «Подорожник», що на вул. Міцкевича, 1. Також нагадуємо, що ці ж медикаменти реалізовуватимуться у аптеках ТзОВ «Доброго дня» (вул. Т.Шевченка, 33) та ФОП Сенів З.С. (вул. С.Коваліва, 29), а інсулін можна отримати у ТзОВ «Доброго дня» (вул. Т.Шевченка, 33).

 

Завдяки оперативному реагуванню області до кінця цього тижня відбудеться фінансове підкріплення договорів та повернення заборгованостей відповідно до гарантійних листів: «Сьогодні нам надійшли субвенційні кошти із обласного бюджету у розмірі 80 000 грн. на інсуліновмісні препарати та 61 800 грн. по програмі «Доступні ліки», – розповів Юрій Ігорович. – Завдяки цьому уже завтра ми будемо подавати відповідні документи на оплату уже реалізованого інсуліну за гарантійним листом від Бориславської міської ради у розмірі 40 000 грн.. У свою чергу аптечні заклади, які приймають участь у програмі «Доступні ліки», отримають передбачені договорами кошти та матимуть більше підстав не затягувати із оформленням необхідних для цього процесу документів».

Additional information