Бал, риболовля чи зимові забави - вихідні у Бориславі

Вихідні 26-27 січня буду доволі насичені, адже у місті відбудуться аж три заходи, які захоплять своєю тематикою чималу кількість бориславців.

 

Розпочнеться все у суботу, 26 січня, о 18:00 у танцювальному залі Бориславського міського Палацу культури, де пройде «Бал у Попелюшки» із танцювальними та іншими конкурсами в традиціях венеціанського балу.

 

Наступного дня Борислав прокинеться рано, щоб встигнути до озера у Парку культури та відпочинку, адже там о 08:00 розпочнеться змагання із зимової риболовлі «На хижака». Трьох переможців буде визначено за найбільшою загальною вагою виловленої риби (окунь, щука, ратан; крім карпа, амура, товстолоба та осетра) та нагороджено іменними грамотами.

 

О 15:00 на спортивному майданчику у парку (позаду кінотеатру «Каменяр») очікують дітей та їх батьків на спортивно-розважальний захід «Зимове намисто». У програмі передбачені: руханка-знайомство «Соко-соко», ритмічна зарядка «Флай», інтерактивна гра «Птахи-гнізда», ігри «Сніг» та «Крижані кулі», перегони на санчатах «Формула-1», флешмоб для всіх «Колядуємо разом» (віншування від наймолодших), флешмоб на снігу «Ангелик», інтерактивний конкурс «Атоми», руханка «Танці світу», конкурс «Апельсин». Також за годину до основних заходів діятиме виїзна торгівля, а для дітей буде організовано солодкий стіл з чаєм та печивом.

 

Тож щиро запрошуємо!

 

Additional information