Триває очистка доріг Борислава від снігу

Вчора на території Борислава розпочався снігопад, який за ніч вкрив місто 20-сантиметровим шаром снігу. Комунальні підприємства активно взялися до роботи і в результаті до ранку розчистили 60 км доріг.

 

Як розповів директор КП "Еко-Місто" Іван Сорока, цієї ночі три трактори та один піскорозкидувач займалися очисткою доріг увесь час поки продовжувалися опади:"Техніка працювала від учорашнього вечора, всю ніч і зранку, поки ішов сніг. Зараз ми зробили перерву на деякий час, щоб розсипана піщано-соляна суміш прореагувала зі снігом, перетворила його в "кашу", яку пізніше розчистять. Оскільки техніка зараз вільна від роботи на дорогах, займемося очисткою стежок у міському парку та на менших вулицях".

 

Цього ранку пішохідні доріжки і прибудинкові території прибирало більше ніж 40 працівників комунальних та інших підприємств, які займаються благоустроєм міста. Та не зайвою буде і допомога самих мешканців у очистці підїзних шляхів, особливо в районах приватних житлових забудов.

 

Надалі роботи продовжуватимуться до приведення шляхів пересування пішоходів та транспорту у відповідний стан, та все ж просимо усіх бути обережними та уважними під час руху.

Additional information