Оголошено конкурс для перевізників на міські маршрути

Оголошення про проведення конкурсу з надання суб’єктам підприємницької діяльності права на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі.

 

Організатор –  Виконавчий комітет Бориславської міської ради.

 

Об׳єкти конкурсу:

 

Порядковий номер

Номер об’єкту конкурсу

Номер та назва маршруту

К-ть

автобусів

Режими: роботи, руху, інтервал

Клас автобусів

1.

№ 3

№ 5 (кінець вул. Тустановицької,

156  – район Раточина)

 

2

Звичайний, інтервал руху

до 40 хв., щоденно

(з 7:00 год - по 20:00 год.)

 

А

№ 9 (вул. Б.Хмельницького (РМУ) - кінець вул. І.Мазепи)

2

Звичайний, інтервал руху

щогодинно,   щоденно (з 7:00 год. - по 20:00 год.)

 

А

2.

Міський маршрут № 6

№ 6 (кінець вул. С. Бандери (буд.154) – вул. І.Франка ( з розворотом на площадці перед мостом)

1

Звичайний, інтервал руху

щогодинно, щоденно

А

 

Умови проведення конкурсу з надання суб’єктам підприємницької діяльності права на перевезення пасажирів автомобільним транспортом  на міських маршрутах загального користування у м.Бориславі

 

Конкурс проводиться відповідно до вимог ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами та доповненнями) в частині, що не суперечить цьому Закону.

 

При виконанні перевезень пасажирів на міських автобусах маршрутах загального користування перевізником забезпечується:

- виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Указу Президента України від 20.05.2004 № 570/2004 «Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами і доповненнями) в частині, що не суперечить цьому Закону;

- виконання наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 року № 285;

- дотримання вимог ДСТУ 4276:2004 та ДСТУ 4277:2004;

- дотримання складу об’єкту;

-здійснення перевезення на маршрутах транспортними засобами, що використовується на законних підставах;

- виконання вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 року № 1310 щодо забезпечення роботи на міських автобусних маршрутах загального користування (в межах визначеного об’єкта конкурсу) не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями або підтверджені наміри щодо придбання терміном до двох місяців транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

Додатковою умовою конкурсу є наявність GPS-модулів з підключенням до єдиного реєстру на транспортних засобах (автобусах), які будуть використовуватися на маршруті (маршрутах), що є об‘єктом конкурсу.

 

Перевізник-претендент може подати додаткові конкурсні пропозиції.

 

Перевізник-претендент забезпечує можливість візуального огляду та перевірки наявності заявленого рухомого складу для забезпечення умов перевезень представникам Організатора перевезень по місцю.

 

Конкурсний комітет приймає рішення про недопущення до участі в конкурсі автомобільного перевізника, який:

1) подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;

2) визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;

3) не відповідає вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";

4) не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів . Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень;

5) має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);

6) подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов'язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт";

7) подав до участі в конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу.

 

Для участі в конкурсі перевізник–претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), а саме:

1) заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного  маршруту  загального користування, на якому має намір працювати претендент;

2) відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав для їх використання перевізником;

3) відомості про  додаткові умови обслуговування маршруту;

4) анкета до заяви про участь у конкурсі;

5) копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку(форма № 1ДФ) за останній квартал;

6) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі.

 

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

 

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

 

Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

 

Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

 

За роз'ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі перевізник-претендент має право звернутися до організатора, який зобов'язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором перевізника-претендента) протягом трьох днів.

 

За одержанням інформації про об’єкти конкурсу перевізник-претендент може звернутися до організатора або ознайомитися з нею на офіційному веб-сайті Бориславської міської  ради (http://www.boryslavmvk.gov.ua).

 

Отримання бланків (заяви на участь в конкурсі і анкети), подання документів на участь у конкурсі, роз’яснення щодо умов конкурсу здійснюється в відділі економіки та торгівлі Бориславської  міської ради за адресою: 82300 м. Борислав, вул. Шевченка, 42 , кабінет № 22, понеділок - п’ятниця з 9:00 до 16:00, тел. 5-42-64 (за винятком державних свят).

 

Порядок одержання необхідної інформації про об'єкт та умови конкурсу


Інформацію про об’єкти та умови конкурсу можна отримати у відділі економіки та торгівлі  Бориславської міської ради, (каб.22, вул. Шевченка, 42 м. Борислав, Львівська обл., тел.03248(54264), на веб-сайті Бориславської міської ради www.boryslavmvk.gov.ua.

 

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 11 лютого   2019 року до 16 години 00 хвилин.

 

Прийом документів здійснюється у приміщенні відділу економіки та торгівлі міської ради  за  адресою: Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 42, каб.22.

 

Режим роботи: понеділок – четвер з 08: 00год. по 17: 00 год.., а п’ятниця з 8:00 год. по 16:00 год.   У вихідні та святкові дні прийом документів не проводиться.

 

Бланки документів для участі в конкурсі можна отримати з 25 січня  по 10 лютого   2019 року в приміщенні відділу економіки та торгівлі міської ради  за  адресою: Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, 42, каб.22.

 

Місце, дата та час проведення конкурсу – 26 лютого  2019 р. о 14:30 год. 00  хв. в приміщенні Бориславської  міської ради за адресою: Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка,42, (зал засідань виконкому, ІІІ поверх).

 

Розмір плати за участь у конкурсі:

  • 4000,0 грн. на об’єкт конкурсу № 3;
  • 800,0 грн. на міський маршрут № 6.

 

Плату за участь у конкурсі претенденти вносять на рахунок: р/р 31516931013012, МФО 899998, ЄДРПОУ 37942974  в ГУДКСУ у Львівській області.

 

Довідки з питань проведення конкурсу можна отримати за телефоном  (03248) 54264  (відділ економіки та торгівлі Бориславської міської ради).

Additional information