Насичені вихідні у Бориславі

Минулі вихідні, 26-27 січня, були доволі насиченими, адже за підтримки Бориславської міської ради, управління культури, молоді, фізичної культури та спорту відбулися різнотематичні заходи, яким вдалося захопити увагу чималої кількості бориславців.

 

Розпочалося все у суботу в танцювальному залі Бориславського міського Палацу культури, де пройшов молодіжно-розважальний захід «Бал у Попелюшки» в традиціях венеціанського балу. Організувала свято юнацька студія театру імені Петра Телюка, яка підготувала театралізовану виставу із конкурсами та забавами, смачними гостинцями та чаєм. Оскільки захід був молодіжним, то завершився він уже сучасною дискотекою. Щира вдячність спонсорам солодкого столу (Людмилі Булик та Ігорю Михацю), а також керівникам дитячо-юнацької театральної студії ім. П.Телюка Тамарі Ільницькій та Наталії Кравцовій за чудовий настрій і активну популяризацію культурно-просвітницької діяльності серед підростаючого покоління.

 

Наступного дня Борислав прокинувся досить рано, бо на парковому озері розпочались змагання із зимової риболовлі «На хижака». Та того недільного ранку «хижак» очевидно вирішив поспати довше, тому на гачки попадалась лише плотва. Відтак переможців за найбільшою загальною вагою виловленої риби визначено не було, але усі учасники отримали задоволення від самого процесу, а потім поласували під час спільного обіду власним свіжоприготованим уловом.

 

Того ж дня на спортивному майданчику у міському Парку культури та відпочинку для дітей та їх батьків відбувся спортивно-розважальний захід «Зимове намисто» з іграми та конкурсами, серед яких були й енергійні перегони на санчатах та спільна коляда. Звісно, діяли та користувались особливою популярністю польова кухня та солодкий стіл для малечі. Відвідувачі парку дуже вдячні Школі християнського аніматора і учасникам юнацької театральної студії ім. П.Телюка за весело проведений час, молоді церкви «Нове життя» за чудові пісні, учасникам національно-патріотичного виховання «Джура» (керівники Микола Когут, Володимир Коцко), які завзято та старанно варили борщ, куліш та запашний карпатський чай, а також волонтерам (Роксолана Левицька, Олег Когут, Юра та Надія Федрак, Тарас та Ольга Багрій), які не втрачають надії і наснаги підтримувати воїнів АТО та спонукають до цього інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information