Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє

Дрогобицьке управління Головного управління ДФС у Львівській області проводить «гарячу лінію»

***

До уваги суб’єктів декларування!

***

Декларування 2019. Навчання в інтернатурі вищого медичного закладу. Чи можна подати декларацію для отримання податкової знижки?

***

У 2018 році Центрами обслуговування платників Дрогобицького управління надано більше 35 тисяч адміністративних послуг

 

______________________________________

 

Дрогобицьке управління Головного управління ДФС у Львівській області проводить «гарячу лінію»


31 січня 2019 року з 10.00 до 11.00 години в Дрогобицькому управлінні відбудеться  сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» із заступником начальника управління – начальником відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Олегом Кручаєм на тему: «Кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році» за номером телефону (03244) 41-07-28.

 

____________________________________________

 

До уваги суб’єктів декларування!


Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області інформує: з 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання суб'єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2018 рік.

 

З метою підвищення обізнаності про права та обов'язки суб'єктів декларування реалізовано комплекс заходів у цьому напрямі.

 

Так, Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.08.2016 № 3 затверджено розлогі роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» із змінами стосовно заходів фінансового контролю, яке доступне за посиланням: https:goo.gl/RKGeij.

 

Рекомендації суб'єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, відповіді на поширені запитання при роботі з Реєстром та рекомендації щодо роботи з Реєстром, пам'ятка декларанту, а також відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій доступні за посиланням: goo.gl/75zAWU.


Крім того, 21.01.2019 розпочинається онлайн-курс «Декларуй доброчесно!» (реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням goo.gl/423CoV), який покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію.

 

Онлайн - курс буде доступний постійно протягом чергового етапу декларування.

 

Пам'ятайте, черговий етап з декларування обмежений у часі та триватиме до 1 квітня 2019 року.

 

Вчасно подана декларація із достовірно задекларованими відомостями - це Ваш авторитет і Ваш спокій.

 

_______________________________________

 

Декларування 2019. Навчання в інтернатурі вищого медичного закладу. Чи можна подати декларацію для отримання податкової знижки?


Дрогобицьке управління надає роз’яснення.

 

З 1 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2018 році. Під час кампанії декларування податкові декларації про майновий стан і доходи подають громадяни, які зобов’язані декларувати свої доходи, а також особи, які мають право добровільно подати декларацію для застосування права на податкову знижку.

 

Так, фізична особа має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

 

Спеціалізація (інтернатура) є обов’язковою формою післядипломної підготовки випускників всіх факультетів медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти III – IV рівнів акредитації, медичних факультетів університетів незалежно від підпорядкування та форм власності, після закінчення якої їм присвоюється кваліфікація лікаря (провізора) – спеціаліста певного фаху (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 19.09.1996 № 291).

 

Тобто, інтернатура (спеціалізація) є невід’ємною ланкою безперервного процесу підготовки у вищому медичному і фармацевтичному закладах освіти фахівців за напрямом професійного спрямування.

 

Отже, суми коштів, сплачені на користь вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти для компенсації вартості навчання платника податку, члена його сім’ї першого ступеня споріднення, у інтернатурі, при додержанні всіх норм ст. 166 ПКУ, приймаються у розрахунок податкової знижки за звітний рік.

 

Нагадаємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси.

 

Декларація подається за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.15 №859 (у редакції від 06.06.2017 №556).

 

Для громадян, які мають право на податкову знижку, податкова декларація про майновий стан і доходи подається по 31.12.2019 (включно).

 

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 

Зазначена норма передбачена ст. 166 Податкового кодексу.

 

______________________________________________

 

У 2018 році Центрами обслуговування платників Дрогобицького управління надано більше 35 тисяч адміністративних послуг


У Центрах обслуговування платників Дрогобицького управління створені всі умови для якісного обслуговування платників, надання широкого спектру адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, проведення звірок, прийому звітності, видачі довідок тощо.

 

Для забезпечення комфортних умов для платників податків у зонах очікування є місця для заповнення документів та заяв, зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послуг. Вся необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах та постійно оновлюється.

 

Так, станом на 01.01.2019 року на обліку в Дрогобицькому управлінні перебуває 14426 платників податків, з яких 5228 - юридичні особи та 9198 - фізичні особи – підприємці. Кількість платників ПДВ складає 678, у тому числі 591- юридичних осіб.

 

Протягом 2018 року відвідувачам Центрів обслуговування платників Дрогобицького управління надано 35014 адміністративних послуг. З початку року з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків видано 7284 відомостей про суми і джерела виплачених та утриманих податків.

 

Однією із найбільш запитуваних серед адміністративних послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб, їх надано громадянам у кількості 15185 од.

 

Також зареєстровано 2858 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 1589 книг обліку розрахункових операцій, надано 2739 витягів з реєстру платників єдиного податку.

 

Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання, а також надання допомоги відвідувачам у ЦОП здійснює консультант-модератор, а з питань роз’яснень застосування норм Податкового кодексу України надають усні консультації кваліфіковані спеціалісти.

 

Нагадуємо, що:

  • Центр обслуговування платників Дрогобицької ДПІ Дрогобицького управління знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка,9. Для отримання довідкової інформації можна звертатись за телефоном (03244) 3-72-81, 3-80-45.
  • Центр обслуговування платників Трускавецької ДПІ Дрогобицького управління знаходиться за адресою: м. Трускавець, пл. Чорновола,2. Для отримання довідкової інформації можна звертатись за телефоном (03247) 6-83-38.
  • Центр обслуговування платників Бориславської ДПІ Дрогобицького управління знаходиться за адресою: м. Борислав, вул.Карпатська Брама,14. Для отримання довідкової інформації можна звертатись за телефоном (03248) 5-21-75.

 

Графік роботи: з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:45, обідня перерва – з 13:00 до 13:45, субота та неділя – вихідні.

Additional information