Відбулася презентація книги Л.Рупняк "Чари різдвяної ночі"

У понеділок, 28 січня, в читальному залі Центральної міської бібліотеки в рамках авторського проекту "Перехресні стежки" відбулася презентація книги львівської журналістки Лесі Рупняк "Чари різдвяної ночі", на якій присутні мали можливість поспілкуватися з автором особисто та дізнатись чимало нового про саме українські новорічно-різдвяні традиції.

 

Зустріч відбулась в форматі дискусії, у дружній атмосфері, на якій активно говорили про те, як українці святкують Різдво і чому саме так. Яскравою і живою ілюстрацією до теми став виступ вертепу дитячо-юнацької студії Народного театру ім. П.Телюка міського Палацу культури (керівник – Наталія Кравцова).

 

До книги увійшли однойменна повість, а також вертепні драми та обрядові святвечірні та різдвяні страви, записані Авторкою в різних регіонах України. Повість адресується і дітям, і дорослим. Для дітей – це смішні, сповнені пригод передріздвяні і різдвяні історії, в яких вони знайдуть відповіді на свої «чому?». Для дорослих – достатня інформація, щоб разом з дітьми шукати ці відповіді й пояснювати їм якісь складніші моменти.

 

Завдяки постійному меценату бібліотеки Людмилі Булик примірники книги є у кожній бібліотеці міста, тож директор Бориславської МЦБС Наталія Браняк щиро запрошує всіх до читання, адже "ми самі часто не усвідомлюємо, якими скарбами володіємо".

 

Фото: Бориславська МЦБС

 

 

Additional information