Продовжується робота із подолання наслідків тривалого нафтовидобутку на території Борислава

Минулого четверга на засіданні 66 сесії Бориславської міської ради було підтримано проект рішення «Про затвердження плану дій з подолання наслідків довготривалого нафтовидобування на території Бориславського промислового району та зменшення загазованості навколишнього середовища», яке визначило конкретні кроки на шляху до вирішення екологічних проблем міста.

 

Як доповіла депутат міської ради, директор КП «Надра Борислава» Любов Голубіцька, у зв’язку з тим, що завершились дії Закону України «Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки» та «Обласної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки», для вирішення та зменшення екологічних проблем Борислава необхідно затвердити чіткий план дій.

 

«У першу чергу програмою передбачено подання на Комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації ЛОР про поточний стан виконаних робіт з подолання екологічних проблем Борислава – пояснює Любов Михайлівна. – Далі працюватимемо із Департаментом екології та природних ресурсів щодо надання фінансової допомоги на розробку техніко-економічних обгрунтувань всіх проектів необхідних для суттєвого покращення екологічного стану Борислава, на підготовку і проведення науково-практичної конференції в Бориславі, на котрій обговорюватимуть шляхи інвестування у вирішення екологічних проблем Борислава. І це лише початок. Ми звертатимемось у Львівську обласну раду, Львівську обласну державну адміністрацію, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, у посольства Канади, Австрії, Польщі, Норвегії, Чехії, Фінляндії, США, у міста, котрі отримували доходи від нафтової діяльності Борислава, звертатимемось до підприємств, фондів, програм, грантів, тобто до усіх, хто може нам допомогти у вирішенні багаторічних проблем на благо нашого міста».

Additional information