Прийнято програми фінансової підтримки сфер ЖКГ

Сьогодні на засіданні 66 сесії Бориславської міської ради було підтримано ряд рішень, відповідно до яких затверджено програми фінансової підтримки сфер житлово-комунального господарства на 2019 рік, в тому числі щодо ремонту доріг та підтримки комунальних підприємств.

 

Першим на розгляд депутатів міської ради було представлено проект рішення  «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Борислава на 2019 рік». «Метою програми є забезпечення стабільності роботи комунальних підприємств міста згідно їх функціональних призначень, виконання зобов’язань із виплати заробітної плати працівникам, забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівель, споруд, доріг та інженерних мереж шляхом фінансової підтримки суб’єктів господарювання, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Борислава, – доповів начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Олег Левицький. – Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації цієї програми, передбачено у розмірі 2 млн. грн.. Виконання Програми дозволить забезпечити відрахування в бюджет в межах бюджетного розпису, зменшити критичний рівень зносу основних фондів у житлово-комунальному господарстві міста, підвищити якість, надійність житлово-комунального обслуговування мешканців міста, підвищити раціональне використання ресурсів на підприємствах, забезпечити рентабільність підприємств комунального господарства, та якість обслуговування споживачів, утримувати об’єкти благоустрою міста в належному стані, а також здійснити оновлення (придбання) необхідного обладнання, для парку транспортних засобів комунальних підприємств міста та підтримувати його в належному технічному стані».

 

Далі депутати розглянули проект рішення «Про затвердження Програми фінансування робіт, пов’язаних із капітальним та поточним ремонтом доріг м. Борислава на 2019 рік». Відповідно до Програми передбачається 9 366 000 грн. для  забезпечення належних умов для руху транспортних засобів та безпеки дорожнього руху на існуючих автомобільних дорогах загального користування місцевого значення м. Борислава. Як ми уже згадували раніше, до списку потрапили вулиці Володимира Великого (від перехрестя із дорогою на вул. Героїв ОУН-УПА до перехрестя із дорогою на вул. Трускавецькій, від перехрестя із дорогою на вул. Коваліва до кладовища), Дорошенка, Куліша, Івасюка, Грушевського (від будинку № 20 до будинку № 109), Гірна (від медичного коледжу до перехрестя із вул. Короленка) та Озерна.

 

Третім розглядали проект рішення «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Борислава на 2019 рік». Ця програма охоплює сфери житлового господарства, водопостачання і водовідведення, теплопостачання і благоустрій території міста. Метою розвитку житлового господарства міста Борислав є підвищення рівня надання житлово-комунальних послуг, сприяти утворенню ОСББ, забезпечивши права власника житла обирати виконавця послуг з обслуговування житлових будинків, вжиття оперативних заходів для забезпечення належних умов руху транспорту загального користування, забезпечення умов безпеки руху, задоволення потреб споживачів щодо рівня благоустрою міста та санітарного стану території, належне утримання мереж зовнішнього освітлення (встановлення енергозберігаючих високоінтенсивних джерел світла, приладів диференційного обліку електричної енергії, впровадження автоматизованих систем дистанційного управління зовнішнім освітленням). У свою чергу виконання Програми дасть можливість забезпечити суспільну підтримку виконання основних завдань у рамках розвитку житлово-комунального господарства. На виконання програми передбачено 16 556 653 грн. із бюджету міста.

Additional information