Розпочато конкурс інвестиційних проектів в межах реалізації Програми підвищення конкурентноспроможності області

У межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає конкурс інвестиційних проектів, який триватиме до 23 лютого 2019 року.

 

Програма була розроблена для забезпечення інвестиційного розвитку області, підтримки малого та середнього бізнесу, інноваційного розвитку, інституціональної та аналітичної підтримки регіональної політики. Основними завданнями Програми було визначено промоцію інвестиційного потенціалу регіону та інтерактивну підтримку інвестиційної діяльності, підтримку малого бізнесу та підприємницької ініціативи учасників АТО, інституційну, наукову та аналітичну підтримку регіонального та інноваційного розвитку, а також організацію та проведення форумів, конференцій і тематичних заходів.

 

Завдяки використанню коштів обласного бюджету, як важеля для активізації процесів регіонального розвитку, спрощенню доступу потенційних інвесторів до можливостей Львівщини, впровадженню нових форм організації продуктивних сил та регіональної політики та формуванню позитивного іміджу Львівської області, як регіону безпечного та привабливого для інвестування та розвитку вже існуючого бізнесу, виконання Програми забезпечить зростання валового регіонального продукту, створення нових робочих місць, збільшення валової доданої вартості продукції, що виготовляється в регіоні, зміцнення позицій області як інвестиційно привабливого регіону.

 

Більше інформації:

 

Програма підвищення конкурентноспроможності Львівської області – переглянути.

Рішення про внесення змін до обласних програм – переглянути.

Додаток 4 до рішення про внесення змін до обласних програм – переглянути.

 

Департамент економічної політики ЛОДА: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18. Електронна пошта: JLIB_HTML_CLOAKING тел. (032) 261-21-55, факс: (032) 235-60-80.

Additional information