Відбулась зустріч із підприємцями-деревообробниками міста

Вчора у Бориславській міській раді відбулася зустріч керівництва міста та представників контролюючих органів з суб’єктами підприємницької діяльності, які працюють у деревообробній галузі на території м.Борислава, для надання інформаційно-роз’яснювальної та методологічної допомоги.

 

На зустрічі були присутні заступник міського голови Світлана Солоненко, начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Попель, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Львівській області Тарас Орнат, головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду земельних ресурсів та надр Державної екологічної інспекції у Львівській області Ю. Стасюкевич, представник Дрогобицького упрвління ГУ ДФС у ЛО О.Кручай, головний інспектор Бориславського МВ ГУ ДСНС у ЛО І. Панів, дільничний сектору превенції патрульної поліції Бориславського ВП Дрогобицького ВП УНП у ЛО Н.Демків та начальник управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Ірина Клонцак.

 

Кожен із запрошених представників державних органів розповів про правила, норми та закони, яких повинні дотримуватись у роботі підприємці деревообробної галузі. У свою чергу присутні підприємці мали змогу дізнатись відповіді на усі свої питання, а також висловити побажання і пропозиції стосовно покращення співпраці між суб’єктами підприємницької діяльності та контролюючими органами, які були взяті до уваги та використовуватимуться у подальшій роботі в цьому напрямку.

 

 

 

 

 

Additional information