Відбулась 47 позачергова сесія Бориславської міської ради

47 позачергова сесія Бориславської міської ради
47 позачергова сесія Бориславської міської ради
26 лютого відбулась 47 позачергова сесія Бориславської міської ради. На розгляд депутатів було винесено проект рішеня про дозвіл ТзОВ «ДИНАМІС ЛТД» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Цим рішенням депутати дозволили товариству з обмеженою  відповідальністю розробити проект для будівництва сонячної електростанції із земель запасу міста.

 

Окрім того, в різному депутати обговорили проект рішення Львівської обласної ради «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Львівської області будівель центральної міської лікарні м. Борислава». Депутатський корпус стурбований ситуацією , яка склалася навколо цього питання. Ніхто з депутатів не підтримав цю ініціативу обласної ради, більше того, депутати-медики зазначили, що ці приміщення наданні в оренду обласній лікарні  ще в квітні 2009 року. За цей період умови договору зі сторони обласної лікарні  не виконувались, зокрема, орендар своєчасно  не здійснював капітальний, поточний та інші види ремонтів орендованого майна, не було влаштовано й нової міні котельні для здійснення теплопостачання лікарні.

 

 

Депутати переконані, що можна продовжити термін оренди, але вони не згідні на передачу на балансс КЗ Львівської обласної ради «Львівська обласна лікарня відновного лікування» Східницької лікарні. Ця передача, на думку депутатського корпусу, є недоцільною. Депутати переконані, що після передачі мешканцям Борислава та Східниці буде проблематично отримати лікування.

 

На сьогоднішній день, відповідно до діючого Договору, мешканцям Борислава та Східниці надається 15 путівок щомісяця для відновного лікування хворих урологічного та гастроентерологічного профілю. При передачі є великий ризик – повна втрата контролю. Тому депутати одностайні , що Львівській обласній раді варто не розглядати даний проект рішення, відповідно підготовлено Звернення до Львівської обласної ради. Діючий договір задовільняє як центральну міську лікарню, так і депутатський корпус Борислава.

 

Висновок депутатів наступний: передача на баланс КЗ Львівської обласної ради «Львівська обласна лікарня відновного лікування» є недоцільною.

Additional information