Діяльність народного депутата. Особистий прийом

11 квітня в приміщенні Бориславської міської ради відбувся особистий прийом громадян міста Борислава та Східниці народним депутатом України Романом Іликом
11 квітня в приміщенні Бориславської міської ради відбувся особистий прийом громадян міста Борислава та Східниці народним депутатом України Романом Іликом
11 квітня в приміщенні Бориславської міської ради відбувся особистий прийом громадян міста Борислава та Східниці народним депутатом України Романом Іликом.

Прийом тривав понад чотири години. Як зазначив Роман Романович, загалом було прийнято близько 40 індивідуальних та колективних звернень громадян.

У своїй більшості звернення стосуються проблем безробіття, низьких пенсій, господарські питання, а також звернення щодо надання допомоги в оплаті за дороге лікування.

Роман Ілик подякував міському голові Борислава Володимиру Фірману, котрий був присутній протягом прийому та у оперативному режимі, спільно з апаратними працівниками, допомагав та надавав фахові консультації.

Після завершення прийому відбулась зустріч очільника міста з народним депутатом. Роман Ілик запевнив Володимира Фірмана щодо своєї підтримки Борислава у виділенні коштів з державного бюджету на добудову школи та лікарні, а також будівництві моста по вул. Героїв ОУН-УПА. Адже ці кошти передбачені цьогорічним державним бюджетом. “І наше завдання - щоб ці кошти прийшли вчасно”, - наголосив народний депутат.

Також народний депутат відвідав Міжнародний паломницький центр — церкву св. Анни.

В рамках візиту до Борислава Роман Ілик провів зустріч з журналістами регіону та відповів на численні запитання.

Additional information