Патронат над дитиною

В рамках інформаційної кампанії щодо популяризації нових сімейних форм виховання 13 вересня 2017 року у Бориславському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: "Патронат над дитиною". Його провів директор Бориславського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - В.Плоскодняк за участі провідного фахівця з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Бориславського міського центру зайнятості - О.Чистогорської.

Детальніше...

Пізнавально – оглядова екскурсія до бібліотек Борислава

У теплу осінню пору в рамках геотуристичної мандрівки «Geoattractions» відбулася пізнавально-оглядова екскурсія львівських школярів до бібліотеки-філії №6 для юнацтва та бібліотеки-філії №5 для дітей Бориславської МЦБС, що по вул. Коваліва,32. Про це інформувала Божена Дмитришин, провідний методист Бориславської МЦБС.

Детальніше...

Робота з питань легалізації заробітної праці в Бориславі

Вчора, 18 вересня, відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати. В засіданні взяли участь представники пенсійного фонду, фіскальної служби, управління Держпраці, центру зайнятості, структурних підрозділів міської ради. На початку засідання заступник міського голови, голова робочої групи Світлана Солоненко проінформувала присутніх, що розпорядженням міського голови розширено склад робочої групи, зокрема введено секретаря Східницької селищної ради Юрій Журавчака, депутата Бориславської міської ради Ярослава Струса, голову Асоціації роботодавців м.Борислава Володимира Кришталя та члена Асоціаціі Володимира Мальгівського.

Детальніше...

Консул Австрії планує візит до Борислава

18 вересня на апаратній нараді міського голови про економічну складову доповідав начальник відділу економіки та торгівлі міської раді Лев Попель. Учасники повернулись до опрацювання результатів наукової конференції «Стратегія розвитку Борислава».


Не зважаючи на те, що у заході не зміг взяти участь консул Австрії в Україні Маркіян Мальський, він уважно слідкував за її ходом і виявив зацікавлення матеріалами доповідей. Відтак консул попросив надати йому перелік усіх проблемних питань та інвестиційних пропозиції міста, а згодом має намір навідатись до Борислава з візитом, щоб допомогти з вирішенням найбільш критичних проблем.

Детальніше...

35 сесія Бориславської міської ради

28 вересня 2017 року о 10.00 год. в сесійній залі міської ради відбудеться засідання 35 сесії Бориславської міської ради сьомого демократичного скликання.

Детальніше...

Фестиваль танцю «Барвисте дитинство»

17 вересня 2017 року у міському Парку культури та відпочинку відбувся дитячий фестиваль танцю «Барвисте дитинство». Фестиваль об`єднав близько 100 учасників, яких численно прийшли підтримати батьки та друзі.

Гарний настрій, радість, світло, відлуння Першовересня, музику багряної осені подарував усім присутнім ведучий свята, талановитий учитель Бориславської гімназії Давид Кузьмич та вокальний дует гімназистів. Ведуча свята Рената Онищенко, учениця 11 класу ЗОШ №3, запевнила глядачів, що вони отримають багато позитивних емоцій від виступів дітей, а в багатьох виникли бажання навчитися прекрасній магії світу музики та поезії рухів.

Детальніше...

Бориславська міська рада прийняла Статут територіальної громади міста Борислава

Бориславська міська рада як представницький орган місцевого самоврядування, виражаючи волю і інтереси територіальної громади м.Борислава, усвідомлюючи свою відповідальність за соціально-економічний та культурний розвиток міста, прагнучи створення гідних умов життя в місті, дотримання прав і свобод громадян, поваги до їх честі та гідності, піклуючись про зміцнення громадянської злагоди та забезпечення соціальної стабільності у місті, керуючись положеннями Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Загальної декларації прав людини, Європейської Хартії про місцеве самоврядування, Європейської Хартії міст та іншими нормативно-правовими актами і загальновизнаними міжнародно-правовими стандартами щодо місцевого самоврядування, прийняла Статут територіальної громади міста Борислава.

Детальніше...

З Днем Рятувальника

Від імені Бориславської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто хочу привітати із професійним святом команду, що поєднана почуттям відповідальності, честі та гідності, - КОМАНДУ РЯТУВАЛЬНИКІВ БОРИСЛАВА ТА СХІДНИЦІ.

 

Дякую вам - усім без винятку - за порядність, мужність і героїзм. Бажаю міцного здоров'я, родинного затишку, душевного тепла і якомога менше тривожних викликів.

 

Сподіваюсь, що місто потребуватиме вашої допомоги якнайменше, але впевнено заявляю, що можу покластись на ваш професіоналізм та оперативну реакцію.

 

Зі святом, друзі, та сухих рукавів вам!

 

З повагою,

міський голова Ігор Яворський

До Дня Рятувальника в Бориславі [+ ФОТО_53]

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День Рятувальника - свята борців з вогнем, свята захисників спокою.

В п’ятницю, 15 вересня, для привітання працівників цієї служби відбувся урочистий захід.

Детальніше...

Засідання оргкомітету. Завершуємо вересневі святкування, готуємось до 75 роковин УПА

14 вересня відбувся оргкомітет щодо проведення загальноміських заходів. Підготовка до конкурсу дитячого танцю вже завершується, отож, в неділю, 17 вересня, о 16:00 год. розпочнеться свято «Барвисте дитинство».


Цьогоріч вперше було запропоновано провести захід в стилі конкурсу-фестивалю під відкритим небом. Змагатись учасники будуть на танцювальному майданчику міського Парку культури та відпочинку, отож, всі бажаючі зможуть переглянути виступи. Директор парку Ігор Саган анонсував розміщення атракціонів та виїзної торгівлі. Свято відбуватиметься за сприятливих погодних умов.

Детальніше...

Ще раз про меморандум, легалізацію найманої праці, підняття тарифів теплоенерго та інше – на щотижневій нараді міського голови

11 вересня відбулась традиційна щотижнева нарада міського голови. Коротко подаємо інформацію з цього обговорення.

Начальник відділу економіки та торгівлі Бориславської міської ради Лев Попель інформував, що тарифи комунального підприємства «Бориславтеплоенерго» знову змушені переглядати. Це вже вдруге за останній період. Справа в тому, що днями комунальне підприємство повідомили про зростання вартості газу. Крім того, готуються переглянути і тарифи на пасажирські перевезення.

 

Детальніше...

В Бориславі змінився надавач послуг з вивезення твердих побутових відходів

11 вересня відбувалась нарада міського голови Ігоря Яворського із керівниками комунальних служб міста. Присутні заслухали інформацію про діяльність підприємства ТзОВ «ДВ-Екосвіт» впродовж минулого тижня. Нагадаємо, на початку 2017 року в Бориславі, у відповідності з вимогами чинного законодавства, було проведено конкурс на визначення переможця з вивезення твердих побутових відходів. Ним стало Товариство з обмеженою відповідальністю «ДВ-Екосвіт», яке запропонувало найкращі умови. Угоду про вивезення побутових відходів між міською радою та надавачем послуг було підписано в червні.

Отже, замінено сміттєві контейнери з бокового на заднє завантаження на майданчиках по вул. Коваліва 41, 37, 47, 26, 38, 40, 46, вул. Володимира Великого 24, 109, 171, 177, 109, 24.

Детальніше...

Комунальна нарада. Чи продовжимо ми працювати з діючим перевізником?

У понеділок, 11 вересня, відбулась щотижнева робоча нарада міського голови Ігоря Яворського з керівниками комунальних служб.


Першочергово, обговорювалось питання вирішення проблеми неякісних пасажирських перевезень, що надає місту МПП «Транспортник» (В. Кузьбит). Скарги на перевізника неодноразово надходили на номер гарячої лінії в Бориславі.

Детальніше...

Комунальна нарада. Озеленюємо місто

11 вересня, на щотижневій робочій нараді міського голови Ігоря Яворського з керівниками комунальних служб, директор КП «Зелений світ» Любов Голубіцька анонсувала роботу, яка є в планах підприємства на цей тиждень щодо облагородження скверу «Небесної сотні».

Детальніше...

Фестиваль танцю у Бориславі

Прийом заступника голови облради

21 вересня (четвер) з 15:00 до 18:00 год відбудеться прийом заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка в приміщенні Бориславської міської ради (зал засідань виконкому).

Additional information