На Дрогобиччині створюватимуться загони територіальної оборони

Сьогодні, 26 вересня, в Дрогобицькій міській раді відбулась зустріч міських голів Борислава, Трускавця, Дрогобича та Стебника, в.о. голови Дрогобицької РДА за участі місцевого керівництва прокуратури та СБУ, Дрогобицького міжрайонного військкомату та представників самооборони.

Під час зустрічі було відзначено, що зараз є певні послаблення у проведенні військових дій, але кожного дня є порушення з російської сторони щодо мирних домовленостей. Крім того, ворог змінив тактику і зараз діє за рахунок диверсійних груп, які можуть опинитись в будь-якому населеному пункті нашої Держави. Тому було висловлено пропозицію щодо створення на теренах краю загонів територіальної оборони.

Громада має бути готова належно дати відсіч будь-яким провокаціям та можливим терактам, особливо це стосується соціально значимих та важливих промислових об’єктів регіону. Було вирішено створити такі загони в Бориславі, Дрогобичі, Трускавці, Стебнику та районі. На базі цих загонів планується проводити вишкіл та підготовку щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях.


Присутні зазначили, що краще переоцінити ступінь небезпеки, ніж навпаки. Соціологічні опитування свідчать, що 80% населення не сприймають, що країна знаходиться у стані війни.

Сьогодні, як ніколи, ми маємо бути пильними та не допустити жодних провокацій зі сторони ворога, а його методи боротьби з українським народом відомі цілому світові.

Звертаємось до небайдужих бориславців зголошуватись до цих загонів. Отож, у зв’язку із складною ситуацією в Україні, з подіями, що відбуваються на Сході Держави, сьогодні, 26 вересня, о 17:00, з ініціативи міського голови Борислава Володимира Фірмана, оборонно-мобілізаційного відділу міської ради, в сесійній залі Бориславської міської ради відбудуться збори щодо створення у місті Бориславі загону територіальної оборони.

Запрошуються воїни-афганці, військовозобов’язані: офіцери, прапорщики, солдати, які готові записатися до загону територіальної оборони.

Також бажаючі можуть зголошуватись за телефоном: 5-06-76

Additional information