Відбувся Фестиваль рибалки у парку м. Борислава

22 липня 2017 року в Бориславському парку культури та відпочинку відбувся Фестиваль рибалки. Усі бажаючі могли взяти участь відповідно до правил організаторів. Всього в змаганнях взяло участь 26 рибалок.
На завершення змагань переможці отримали призи та насолодились смаком свіжої ухи.

Детальніше...

Оголошення

Бориславська міська рада з метою вивчення попиту та маючи намір у подальшому передати в оренду нерухоме майно, подає інформацію про те, що приміщення, яке знаходиться за адресою: Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка,49 (1-ий поверх, перебуває в оренді ПАТ «ОЩАДБАНК»), загальна площа-141,3 кв.м. буде перебувати у переліку вільних з 01.08.2017 р.

Детальніше...

Про відвідування розважального заходу «Цирк під водою»

За сприяння Бориславської міської ради, управління культури, молоді, фізичної культури та спорту, служби у справах дітей 20 липня 2017 року в м. Трускавець діти учасників АТО, діти пільгових категорій нашого міста мали змогу відвідати розважальне шоу Київського цирку «Цирк під водою». Тривало шоу близько двох годин.

Детальніше...

Продовжується підготовка до проведення форуму присвяченого 630-річчю м. Борислава

Сьогодні, 21 липня, до Борислава в черговий раз приїхали члени робочої групи щодо підготовки проведення Міжнародного форуму присвяченого 630-річчю м. Борислава „Відновимо наше місто”. Нагадаємо, що метою проведення форуму є створення міжнародного фонду для вирішення проблемних питань м. Борислава та розвитку міста.

Детальніше...

Прогнозується погіршення гідрометеорологічної обстановки

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології в другій половині дня 21 липня та вночі 22 липня прогнозуються грози, пориви північно-західного вітру 17 – 22 м/с, в окремих районах шквали 25 – 27 м/с, подекуди - сильні зливи та град.

Детальніше...

Оновлений садок зустрів дітей яскравими фарбами

Святковий оновлений дошкільний навчальний заклад №20 прийняв малят після місячної перерви в роботі.

Детальніше...

Відбулось чергове засідання виконкому

20 липня 2017 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На розгляді було винесено 8 питань порядку денного.
Перед початком розгляду кожного проекту було заслухано пояснення доповідачів щодо доцільності прийняття конкретного рішення.

Детальніше...

Міжнародний день шахів у бібліотеці

Реалії сучасного життя неминуче відображаються на роботі бібліотек.
Перед нашими бібліотеками постають нові завдання. Щоб бути у "тренді", необхідно модернізувати принципи організації роботи та оволодіти новими навичками.

Детальніше...

Вперше у нашій бібліотеці буде проводити прийом представник Пенсійного фонду

25 липня 2017 року в приміщенні бібліотеки-філії № 2 Бориславської МЦБС, що знаходиться за адресою: м. Борислав, вул. Трускавецька,45, буде забезпечено роботу мобільного консультативного пункту Бориславського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Центр зайнятості знову "відкриває двері"

В пошуках високооплачуваного заробітку багато мешканців нашого регіону готові змінити місце проживання. Трудова міграція – це характерний процес для ринку праці і залежить від наявності роботи. За статистикою, десь кожний шостий українець замислюється про виїзд за кордон. З метою попередження негативних наслідків, пов'язаних з міграцією, фахівці Бориславського міського центру зайнятості вважають доцільним інформувати наших громадян як про позитивні, так і про негативні сторони цього процесу.

Детальніше...

Бібліотека - місце зустрічі для всіх

Як розповідає зав.бібліотекою-філіалом № 1 Любов Балакіна, протягом багатьох років діти з Польщі, які відпочивають кожного літа у своїх бориславських родичів, завжди радо відвідують нашу бібліотеку, що на Губичах.

Детальніше...

Бориславці здаватимуть кров постраждалим в АТО

26 липня 2017 року з 9:30 до 11:30 год в приміщенні пункту переливання крові поліклініки по вул. Куліша, 41 А проводимитеться забір донорської крові спеціалістами Львівського обласного центру служби крові для потреб медичних закладів, які надають медичну допомогу потерпілим в АТО.

Детальніше...

З нагоди Дня шахів у Львові відбудеться сеанс одночасної гри за участю провідних гросмейстерів та воїнів АТО зі Львівщини

20 липня 2017 року, з нагоди відзначення Дня шахів в Україні, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації за підтримки департаменту соціального захисту й обласної шахової федерації організовує сеанс одночасної гри в шахи за участю провідних шахістів України - міжнародних гросмейстерів Олександра Белявського та сестер Анни та Марії Музичук і воїнів АТО зі Львівщини.

Детальніше...

Фестиваль рибалки в Бориславському міському парку культури і відпочинку

22 липня 2017 року з 5:00 до 10:00 год на парковому озері буде проходити Фестиваль рибалки.
ГО "Бориславський рибальський клуб" та Бориславський парк культури і відпочинку за підтримки Бориславської міської ради будуть проводити змагання по спортивній рибалці.
Згідно правил змагань потрібно мати зі собою: одну вудочку, гачок, підсак та садочок.
Внесок - 100 грн.
Вікових обмежень нема.

Детальніше...

КП "Бориславводоканал" повідомляє:

19 липня 2017 року ТОВ "Група Спецтехнологія" планує проводити земельні роботи по прокладанню трубопроводу по вул. С. Бандери (в районі будинку №116).

У зв'язку з цим від 13:00 до 16:00 год рух транспорту буде обмеженим.

Чергова перемога місцевої школи в обласному конкурсі мікропроектів

Температурний режим, тепло в класах є дуже важливими для організації навчально-виховного процесу. Тому ініціативною групою ЗОШ І - ІІІ ст. № 8 було взято участь у проекті із заміни вікон у будівлі школи в рамках програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 рр.
Цей проект успішно пройшов конкурс. Бюджет м. Борислава буде співфінансувати його реалізацію.

Детальніше...

Additional information