Новий сайт Бориславської міської ради

Шановні відвідувачі!

 

Повідомляємо про те, що створено новий сайт Бориславської міської ради http://boryslavrada.gov.ua/.

 

Сайт https://boryslavmvk.gov.ua більше не буде наповнюватись інформацією.

 

Деякі розділи нового сайту ще поки знаходиться на етапі наповнення, але саме на ньому уже буде здійснюватись регулярне інформування населення про діяльність виконавчих органів влади та про події у Бориславі.

 

Сердечно запрошуємо!

9 лютого - Міжнародний день стоматолога

Завтра, 9 лютого, світова спільнота відзначатиме Міжнародний день стоматолога, отож напередодні свята до КП "Бориславська міська стоматологічна поліклініка" завітали заступник міського голови Роксоляна Гарасимів та отці храму Святої Анни, щоб привітати працівників із професійним святом.

Детальніше...

На вул. Модрицькій відновлюється місток через р. Лошань

Сьогодні працівники комунального підприємства "Еко-Місто" здійснювали ремонт кладки через річку Лошань на вулиці Модрицькій.

 

Комунальники провели зварювальні роботи для відновлення перил та продовжують підняття опори, яку було знесено посиленими водними потоками.

Детальніше...

Про виконання бюджету міста Борислава за 2018 рік

У відповідності до пункту 3 статті 28 Бюджетного кодексу України фінансове управління Бориславської міської ради публікує звіт про виконання бюджету міста Борислава за 2018 рік.

 

За 2018 рік до загального та спеціального фондів бюджету міста надійшло надходжень  в сумі 437282,0 тис. грн., що складає 101,7 відсотка до уточненого плану на 2018 рік.

Детальніше...

Відбулась зустріч із підприємцями-деревообробниками міста

Вчора у Бориславській міській раді відбулася зустріч керівництва міста та представників контролюючих органів з суб’єктами підприємницької діяльності, які працюють у деревообробній галузі на території м.Борислава, для надання інформаційно-роз’яснювальної та методологічної допомоги.

Детальніше...

Погоджено Програму термомодернізації багатоквартирних житлових будинків

Сьогодні на черговому засіданні виконкому було прийнято рішення «Про погодження Програми термомодернізації багатоквартирних житлових будинків для ОСББ та ЖБК у м. Бориславі на 2019-2023 роки», відповідно до якого передбачено створення на рівні місцевого самоврядування власних спеціалізованих джерел та широкого залучення додаткових джерел фінансування капітальних вкладень, залучаючи ОСББ, ЖБК та комерційні фінансові установи до процесів з фінансування та управління впровадженням енергоефективних та модернізаційних заходів.

Детальніше...

Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області інформує:

Звертайте увагу на розбіжності між розмірами Вашої реальної та нарахованої зарплат

***

Індивідуальні податкові консультації надаються контролюючими органами в усній і письмовій формі

***

Нова форма декларації з податку на нерухомість

***

Новий сервіс Електронного кабінету: автозаповнення платіжних доручень для сплати податків фізичними особами

Детальніше...

Пряма трансляція засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради 7 лютого 2019 року

 

У порядку денному:

  • Про погодження Програми термомодернізації багатоквартирних житлових будинків для ОСББ та ЖБК у м. Бориславі на 2019-2023 роки
  • Про коригування проектної документації – „Схема оптимізації роботи системи централізованого теплопостачання міста Борислава Львівської області на 2016-2021 роки”
  • Про оформлення права комунальної власності на нежитлові приміщення та будівлі, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Борислава

    Детальніше...

«Дні кар’єри ЄС»

Представництво Європейського Союзу проводить у 2019 році ініціативу «Дні кар’єри ЄС», яка відбудеться у 15 містах України. Основна мета - допомогти студентам та випускникам підвищити свої навички та знання оскільки цього року програма кожного заходу включатиме:

Детальніше...

До уваги мешканців м. Борислава!

Шановні мешканці!

 

У Бориславі за останні дні різко погіршилась ситуація з вивезенням твердих побутових відходів із території міста. Причиною цього стала відсутність відповідного дорожнього покриття на під’їзному шляху до міського сміттєзвалища.

Детальніше...

Розпочато конкурс інвестиційних проектів в межах реалізації Програми підвищення конкурентноспроможності області

У межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає конкурс інвестиційних проектів, який триватиме до 23 лютого 2019 року.

Детальніше...

Борислав подав 34 проекти на обласний конкурс місцевого розвитку

31 січня завершився термін подачі заявок на Обласний конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області. Борислав знову прийняв участь і подав на розгляд комісії 34 проекти за пріоритетними напрямками "Школи", "Дошкільні навчальні заклади", "Охорона здоров’я", "Культура" та "Інші пріоритети" на суму 7 552 075 грн..

Детальніше...

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна

22 лютого 2019 року відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна, з метою визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Борислава, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Детальніше...

Дрогобицьке управління ГУ ДФС у Львівській області інформує

У фокусі: способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи

***

Акт звірки розрахунків за податками і зборами: термін надання фізичним особам – платникам податків

***

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР на лютий 2019

***

Внесено зміни до декларації з податку на нерухомість

Детальніше...

Additional information