Графік прийому громадян

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом

Бориславської міської ради


Прізвище, ім'я,
по батькові, посада

Дні, години та місце прийому

 

ЯВОРСЬКИЙ

Ігор Романович

Бориславський міський голова

1-й, 3-й понеділок місяця
з 15.00 до 17.00

зал засідань виконкому

 

БРИНЬ

Едуард Ярославович

Перший заступник міського голови

2-й, 4-й, 5-й понеділок  місяця
з 15.00 до 17.00

зал засідань виконкому

 

ХИМИН

Юрій Мирославович

Секретар міської ради

 

1-й, 3-й понеділок місяця
з 10.00 до 17.00

обід з 12.00 до 12.45

службовий кабінет № 17

МОНАСТИРСЬКИЙ

Богдан Михайлович

Заступник міського голови

 

2-й, 4-й вівторок  місяця
з 14.00 до 16.00

службовий кабінет № 24


 

ГАРАСИМІВ

Роксоляна Всеволодівна

Заступник міського голови

 

2-а, 4-а середа місяця
з 10.00 до 17.00
обід з 12.00 до 12.45

службовий кабінет № 18

КОБИЛЕЦЬКИЙ

Ігор Миколайович

Керуючий справами виконкому

 

2-а, 4-а середа місяця
з 10.00 до 17.00
обід з 12.00 до 12.45

службовий кабінет №  34


 

ГРАФІК
прийому громадян керівниками виконавчих органів
Бориславської міської ради


Прізвище, ім’я, по батькові

посада, номер кабінету

Дні та

години прийому

 

СТЕЦУН

Ганна Михайлівна

Начальник загального відділу

кабінет № 29


Щоденно

з 10.00 до 13.00

з 15.00 до 16.30

 

ПОПЕЛЬ

Лев Богданович

Начальник відділу економіки та торгівлі

кабінет № 20


Вівторок

з 14.00 до 15.00

Четвер

з 10.00 до 13.00

 

ПЕТРІВ

Юрій Ігорович

Начальник фінансового управління

кабінет № 12


Понеділок

з 14.00 до 16.00

 

МАЙСАК

Олександр Олександрович

Начальник відділу надання

адміністративних послуг

кабінет № 5


Щоденно

з 10.00 до 13.00

з 15.00 до 16.30

 

ТАХТАРОВА

Оксана Богданівна

Начальник юридичного відділу

кабінет № 35


Вівторок

з 11.00 до 13.00

 

ТАРНАВСЬКИЙ

Роман Володимирович

Начальник відділу гуманітарної політики

кабінет № 45


Середа

з 14.00 до 17.00

 

ПОДСТАВЕК

Ганна Іванівна

Начальник служби у справах дітей

кабінет № 49


Вівторок, середа, четвер

з 14.30 до 17.00

 

ПРІДУН

Володимир Петрович

Начальник відділу надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення

кабінет № 28


Понеділок

з 10.00 до 13.00

Середа

з 14.00 до 17.00

 

ЛАВРИК

Ярослав Павлович

Начальник управління комунальної власності

вул.Карпатська Брама, 14


Вівторок

з 10.00 до 13.00

 

Начальник відділу внутрішньої політики

кабінет № 38


Вівторок, четвер

з 10.00 до 13.00

 

ПОЛІЩУК

Тетяна Олександрівна

Начальник міського Державного архіву

вул.Грушевського, 7


Середа, четвер

з 09.00 до 12.00

 

КАЧМАРЧИК

Елла зенонівна

Начальник відділу освіти

кабінет № 48


Вівторок

з 14.00 до 17.00

 

ЦАПІВ

Ірина Михайлівна

Начальник управління праці та соціального

захисту населення

вул.Грушевського, 7


Вівторок, четвер

з 15.00 до 17.00

 

БАУМКЕТНЕР

Тарас Богданович

Начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор

кабінет № 52


Вівторок, середа, четвер

з 09.00 до 13.00

 

ЯНИК

Тетяна Володимирівна

В.о.начальника відділу оборонно-мобілізаційної роботи

кабінет № 53


Вівторок

з 14.30 до 17.00

Четвер

з 10.00 до 12.00

 

ЛЕВИЦЬКИЙ

Олег Любомирович

Начальник відділу житлово-комунального

господарства та будівництва

кабінет № 1


Четвер

з 10.00 до 13.00

П’ятниця

з 15.00 до 17.00

 

ДЗІНДЗЬО

Ярослав Михайлович

Начальник відділу Державного реєстру виборців

кабінет № 2


Вівторок, четвер

з 15.00 до 17.00

 

КОСТЕЦЬКА

Оксана Богданівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

кабінет № 36


Вівторок, четвер

з 09.00 до 17.00

 

ПОДОЛЯК

Галина Романівна

Начальник відділу земельних відносин

кабінет № 25


Вівторок, четвер

з 14.00 до 17.00

 

РАЄВА

Яніна Євгенівна

Начальник відділу реєстрації

кабінет № 16


Щоденно

з 08.30 до 13.00

з 14.00 до 17.00

 

ДЗЮБІНСЬКА

Галина Володимирівна

Головний спеціаліст з розгляду заяв та скарг громадян загального відділу

кабінет № 29


Щоденно

з 10.00 до 13.00

з 15.00 до 16.30

 

ФЕДОРЕЦЬ

Руслана Володимирівна

Головний спеціаліст з питань депутатської діяльності

кабінет № 27


Вівторок, четвер

з 14.00 до 17.00

 

ХОМИЧ

Альона Ігорівна

Головний спеціаліст з кадрової роботи

кабінет № 33


Щоденно

з 09.00 до 17.00

 

РУЖИЛО

Валентина Федорівна

Головний спеціаліст відділу реєстрації

кабінет № 21


Понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця

з 08.30 до 13.00

з 14.00 до 17.00

 

ПОЯСНИК

Марія Остапівна

Державний реєстратор відділу реєстрації

кабінет № 23


Щоденно

з 08.30 до 13.00

з 14.00 до 17.00

 

КРАСНОПОЛЬСЬКА

Наталія Ярославівна

Державний реєстратор відділу реєстрації

кабінет № 16


Щоденно

з 08.30 до 13.00

з 14.00 до 17.00

 

САЩУК

Мар’ян Михайлович

Провідний спеціаліст із взаємодії

з правоохоронними органами

кабінет № 31


Вівторок, середа, четвер

з 14.00 до 17.00

Additional information