Графік прийому громадян

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом

Бориславської міської ради


Прізвище, ім'я,
по батькові, посада

Дні, години та місце прийому

 

ЯВОРСЬКИЙ

Ігор Романович

Бориславський міський голова

1-й, 3-й понеділок місяця
з 15.00 до 17.00

зал засідань виконкому

 


Перший заступник міського голови

2-й, 4-й, 5-й понеділок  місяця
з 15.00 до 17.00

зал засідань виконкому

 

ХИМИН

Юрій Мирославович

Секретар міської ради

 

1-й, 3-й понеділок місяця
з 10.00 до 17.00

обід з 12.00 до 12.45

службовий кабінет № 17

СОЛОНЕНКО

Світлана Дмитрівна

Заступник міського голови

 

2-й, 4-й вівторок  місяця
з 14.00 до 16.00

службовий кабінет № 24


 

ГАРАСИМІВ

Роксоляна Всеволодівна

Заступник міського голови

 

2-а, 4-а середа місяця
з 10.00 до 17.00
обід з 12.00 до 12.45

службовий кабінет № 18

КОБИЛЕЦЬКИЙ

Ігор Миколайович

Керуючий справами виконкому

 

2-а, 4-а середа місяця
з 10.00 до 17.00
обід з 12.00 до 12.45

службовий кабінет №  34

 

 

Міський голова та його перший заступник приймають громадян з 15.00 до 17.00 год. у кабінеті № 30 (зал засідань виконкому) згідно з попереднім записом у секретаря керівника, за усним зверненням або за телефоном 5-29-52 щоденно, крім вихідних та святкових днів, з понеділка по четвер з 8.00 до 12.00 та з 12.45 до 17.00.

 

 

ГРАФІК
прийому громадян керівниками виконавчих органів
Бориславської міської ради


Прізвище, ім’я, по батькові

посада, номер кабінету

Дні та

години прийому

 

СТЕЦУН

Ганна Михайлівна

Начальник загального відділу

кабінет № 29а

тел. 5-09-18


Щоденно

з 10.00 до 12.00

з 13.00 до 16.00

 

ПОПЕЛЬ

Лев Богданович

Начальник відділу економіки та торгівлі

кабінет № 20

тел. 5-42-64


Вівторок

з 13.00 до 15.00

Четвер

з 09.00 до 12.00

 

ПЕТРІВ

Юрій Ігорович

Начальник фінансового управління

кабінет № 12

тел. 5-00-48


Понеділок

з 14.00 до 16.00

 

МАЙСАК

Олександр Олександрович

Начальник відділу надання

адміністративних послуг

кабінет № 5

тел. 4-20-25


Понеділок-Четвер

з 09.00 до 12.00

з 13.00 до 16.00

П’ятниця

з 09.00 до 12.00

з 13.00 до 15.00

 

ТАХТАРОВА

Оксана Богданівна

Начальник відділу правового забезпечення

кабінет № 35

тел. 5-24-48


Вівторок

з 10.00 до 12.00

 

ТАРНАВСЬКИЙ

Роман Володимирович

В.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту

кабінет № 45

тел. 5-02-35


Середа

з 13.00 до 16.00

 

РАХЕЛЬ

Володимир Андрійович

Начальник відділу молоді та спорту управління культури, молоді, фізичної культури та спорту

кабінет № 45

тел. 5-02-35


Четвер

з 13.00 до 16.00


 

ПОДСТАВЕК

Ганна Іванівна

Начальник служби у справах дітей

кабінет № 49

тел. 5-22-36


Вівторок, середа, четвер

з 13.00 до 16.00

 

ПРІДУН

Володимир Петрович

Начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля

кабінет № 28

тел. 5-43-75


Понеділок

з 09.00 до 12.00

Середа

з 14.00 до 17.00

 

КІКІС

Роман Ігорович

Начальник відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури

вул. Карпатська Брама, 14


Понеділок

з 08.00 до 12.00

з 13.00 до 17.00

Середа

з 08.00 до 12.00

 

Начальник відділу внутрішньої політики

кабінет № 38

тел. 5-27-95


Вівторок, четвер

з 09.00 до 1200

 

ПОЛІЩУК

Тетяна Олександрівна

Начальник міського Державного архіву

вул. Грушевського, 7

тел. 4-14-29


Середа, четвер

з 09.00 до 12.00

 

КАЧМАРЧИК

Елла Зенонівна

Начальник відділу освіти

кабінет № 48

тел. 5-25-53


Вівторок

з 14.00 до 17.00

 

ЦАПІВ

Ірина Михайлівна

Начальник управління праці та соціального

захисту населення

вул. Грушевського, 7

тел. 5-03-94


Вівторок, четвер

з 14.00 до 16.00

 

БАУМКЕТНЕР

Тарас Богданович

Начальник відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури, головний архітектор

кабінет № 52

тел. 5-08-35


Вівторок, середа, четвер

з 08.30 до 12.00

 

ЯНИК

Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст з питань призову та обліку відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля

кабінет № 53


Вівторок

з 14.30 до 17.00

Четвер

з 10.00 до 12.00

 

ВОЙТОВИЧ

Василь Васильович

Начальник управління житлово-комунального

господарства та енергозбереження

кабінет № 1

тел. 5-43-64


Четвер

з 09.00 до 12.00

П’ятниця

з 13.00 до 16.00

 

ДЗІНДЗЬО

Ярослав Михайлович

Начальник відділу Державного реєстру виборців

кабінет № 2

тел. 5-60-15


Вівторок, четвер

з 14.00 до 16.00

 

КОСТЕЦЬКА

Оксана Богданівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

кабінет № 36

тел. 5-41-35


Вівторок, четвер

з 09.00 до 16.00

 

ПОДОЛЯК

Галина Романівна

Начальник відділу земельних відносин управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури

кабінет № 25

тел. 5-24-74


Вівторок, четвер

з 13.00 до 16.00

 

РАЄВА

Яніна Євгенівна

Начальник відділу реєстрації

кабінет № 16

тел. 4-22-22


Щоденно

з 08.00 до 12.00

з 13.00 до 16.00

 

ДЗЮБІНСЬКА

Галина Володимирівна

Головний спеціаліст з розгляду заяв та скарг громадян загального відділу

кабінет № 29

тел. 5-25-56


Щоденно

з 09.00 до 12.00

з 1300 до 16.00

 

ФЕДОРЕЦЬ

Руслана Володимирівна

Головний спеціаліст з питань депутатської діяльності

кабінет № 27

тел. 5-24-74


Вівторок, четвер

з 13.00 до 16.00

 

ХОМИЧ

Альона Ігорівна

Начальник служби управління персоналом

кабінет № 33

тел. 5-41-04


Щоденно

з 09.00 до 16.00

 

РУЖИЛО

Валентина Федорівна

Головний спеціаліст відділу реєстрації

кабінет № 21

тел. 5-42-07


Понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця

з 08.00 до 12.00

з 13.00 до 16.00

 

ПОЯСНИК

Марія Остапівна

Державний реєстратор відділу реєстрації

кабінет № 23

тел. 5-42-07


Щоденно

з 08.00 до 12.00

з 13.00 до 16.00

 

КРАСНОПОЛЬСЬКА

Наталія Ярославівна

Державний реєстратор відділу реєстрації

кабінет № 16

тел. 4-22-22


Щоденно

з 08.00 до 12.00

з 13.00 до 16.00

 

САЩУК

Мар’ян Михайлович

Провідний спеціаліст із взаємодії

з правоохоронними органами

кабінет № 31


Вівторок, середа, четвер

з 14.00 до 17.00

Additional information