Інформація по підприємництву

Інформує відділ економіки та торгівлі міськради

 

Бориславська міська рада інформує про те, що департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області розпочато конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме до 21 квітня 2018 року.

Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам:

- здійснювати господарську діяльність неперервно не менше 24 місяців;

- здійснювати діяльність у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 "Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння", Розділу 31 Групи 31.0 "Виробництво меблів" (крім класу 31.03 "Виробництво матраців") та усіх груп Розділу 10 "Виробництво харчових продуктів".

Для участі у конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами:

- вид діяльності, виробничі можливості, кадровий потенціал, фінансово-господарська стійкість;

- конкретний напрямок використання кредитних коштів;

- очікуваний приріст виробництва і реалізації продукції (товарів) у результаті реалізації проекту;

- очікуване зниження собівартості виробництва і продукції у результаті реалізації проекту;

- очікувані нові ринки збуту продукції за межами області і країни.

Максимальна сума кредиту, яку надаватимуть у банках суб’єктам підприємницької діяльності, становить 750 тис грн терміном на три роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних.

Також інформуємо, що департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області оголошено конкурс інвестиційних проектів задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО, який теж триватиме до 21 квітня2018 року.

Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам:

- мати статус учасника АТО;

- мати офіційну прописку на території Львівської області;

- створити бізнес-план (інвестиційний проект);

- взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження», «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.

Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами:

- вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад;

- конкретний напрямок використання кредитних коштів;

- очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту;

- очікувані ринки збуту продукції та послуг.

Максимальна сума кредиту – 300 тис грн терміном на 3 роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних.

Загальний обсяг інвестиційних проектів не повинен перевищувати 15 сторінок.

Зазначимо, департамент економічної політики ЛОДА співпрацює з такими банками та кредитними спілками: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина».

Перелічені документи учасникам конкурсів необхідно подавати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації до 21 квітня 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.

Детальні умови участі у конкурсах визначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради та на інтернет-сторінці Бориславської міської ради.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: 22-999-279 (департаментом економічної політики ЛОДА) та 5-42-64 (відділ економіки та торгівлі Бориславської міської ради).

 

 

***

На адресу Львівської обласної державної адміністрації надійшов лист Ради голів державних адміністрацій (РГДА) від 23.06.2015 № 05-02/69 щодо відкриття із серпня 2015 року постійного представництва РГДА у м.Чикаго (США).
Чикаго — третє за чисельністю населення місто США, другий за значенням фінансовий центр країни та великий транспортний вузол Північної Америки. Протягом року в цьому місті відбувається понад 500 різноманітних торговельних шоу, виставок, ярмарків, конференцій, круглих столів тощо.
Найближчим часом планується відкриття постійних представництв у Роттердамі (Королівство Нідерландів), Софії (Республіка Болгарія), Любляні (Республіка Словенія), Лімі (Перу), Тегерані (Ісламська Республіка Іран), Ханої (Республіка В'єтнам), Тель-Авіві (Держава Ізраїль).
Проект здійснюється в рамках договорів про співпрацю з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine) та оператором ринку IT-послуг компанією IJI IT GROUP.
Метою проекту є:
- започаткування нових відносин державного і приватного партнерства;
- розширення зовнішньоекономічної діяльності та вихід на нові ринки збуту;
- залучення інвестицій до свого району/міста та на підприємства;
- отримання фінансової підтримки для своїх проектів через систему бізнес-інкубаторів у США та інших фінансових інституцій;
- забезпечення отримання достовірної інформації про майбутнього партнера по бізнесу;
- можливість представити район/місто/підприємство на галузевих торговельних шоу, конференціях, круглих столах тощо без відриву від виробництва.
З цією метою просимо розповсюдити інформацію про створення постійного представництва РГДА у США серед підприємців вашого району/міста та у найкоротші терміни з'ясувати у товаровиробників їхню зацікавленість у співпраці з цією інституцією у США та інших країнах світу. Для розповсюдження у США інформації щодо пропозицій та потреб вашого району/міста матеріали слід надсилати українською та англійською мовами в електронній формі на ел. адресу: JLIB_HTML_CLOAKING .

За додатковою інформацією про умови співпраці підприємств із постійним представництвом у США та інших країнах світу слід звертатися до таких інституцій:
Рада голів державних адміністрацій
Адреса: вул.Авіаконструктора Антонова, 5-а/303, м.Київ
Тел.: +38(044) 469 14 15+38(044) 469 14 15 , +38(044) 469 14 45+38(044) 469 14 45
E-mail: JLIB_HTML_CLOAKING
http:// www.glavrada.org
Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних
Адреса: бульв.Лесі Українки,26, оф.902, м.Київ
Тел.: +38(067) 506 22 27+38(067) 506 22 27
E-mail: JLIB_HTML_CLOAKING
http:// www.wirelessua.com
IJI IT GROUP
Адреса: вул.Оранжерейна, 3, оф.218, м.Київ
Тел.: +38(093) 986 84 02+38(093) 986 84 02
E-mail: JLIB_HTML_CLOAKING
http:// www.iji.com.ua
Про зацікавленість підприємств у співпраці з постійним преставництвом РГДА у США та інших країнах світу просимо інформувати відділ економіки та торгівлі Бориславської міської ради на електронну скриньку JLIB_HTML_CLOAKING або за тел.(03248)54264(03248)54264 .

***

До відома зацікавлених осіб

Повідомляємо, що 21-22 травня 2015 р. у м. Львові на вул. Хуторівка, 4-б (ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції “Шувар”) відбудеться бізнес-форум “Перспектива”, який має на меті розвиток сільської місцевості, створення нових робочих місць, залучення інвестицій у регіон, підвищення якості продукції, розвиток співпраці між фермерськими господарствами та туристичним сектором .

Одним із важливих аспектів сьогодення є працевлаштування переселенців з Криму та Сходу країни, які знаходять притулок в сільській місцевості і мають бажання працювати, велику мотивацію до створення сімейного бізнесу. Виходячи з цього, проведення форуму підтримує Координаційна Рада громадських організацій та ініціатив, які займаються питаннями розвитку громадянського суспільства, допомоги, працевлаштування та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб.

Проект

Програми бізнес- форуму “Перспектива”:
(21-22 травня 2015р., м Львів, ринок “Шувар”)

Ідея форуму - створення майданчика для комунікацій між учасниками ринку, оптимізація туристичного, ресторанного, аграрного бізнесу, підвищення якості продукції та послуг, обмін досвідом та розвиток співробітництва.

У рамках бізнес - форуму відбудуться виставки:

1.Виставка - ярмарок «Час купувати українське» - презентація продукції
українських виробників та фермерів;
2.Агропромислова виставка «Земля та бізнес» - сучасні технології для розвитку агробізнесу, обладнання для переробки, зберігання продукції, тара та упаковка.3.Виставка «Отель-Ресторан-Маркет» - презентація сучасних технологій, обладнання, оснащення, програмного забезпечення для підвищення якості обслуговування клієнтів.

Тематика форуму:
- Хартія української кухні - новий тренд українського бізнесу;
- розвиток виробництва місцевих продуктів, розширення асортименту, сучасні технології переробки, зберігання;
- розвиток сімейного фермерства, агротуризму, створення фермерських ринків;
-підвищення якості продукції, адаптація українського законодавства до
Європейських вимог, перспективи виходу на європейські ринки;
- залучення внутрішніх та зовнішніх інвесторів у розвиток сільських територій та ринкової інфраструктури, створення нових робочих місць;

У рамках Форуму відбудуться:

- дегустаційні конкурси українських та місцевих продуктів;
- кулінарні конкурси: «Найкраще меню з локальних продуктів», «Найкраще Українське меню»;
- презентація та майстер-класи від партнерів - сучасні технології та обладнання;
- круглі столи та семінари, засідання Робочої групи з організації «Дня української кухні»;
- центр закупівель, проведення ділових переговорів, включення контрактів
- біржа вакансій, презентація навчальних програм

Контактна інформація організатора: Західне представництво Наукової промислової групи «Еко-Інформ-Сервіс», тел. 050-607-62-04050-607-62-04 , 063-825-73-88063-825-73-88 , есоіпform 2001@mail,com.

***

ОГОЛОШЕННЯ

16-17 квітня 2015 р. у м. Київ Торгово-промислова палата України за підтримки Кабінету Міністрів України та у співпраці з органами державної влади, громадськими та бізнес-організаціями проводить Перший національний форум з підтримки експорту.

Даний захід проводиться для вітчизняних експортерів та тих підприємств, які мають намір вивести свої товари і послуги на ринки країн світу, а також покращити умови ведення бізнесу та залучити інвестиції в Україну.

Програмою заходу передбачено проведення гала-сесії за участю Прем’єр-міністра України А. Яценюка, членів Уряду, іноземних гостей, фінансово - кредитних агентств, представників бізнесу, загалом планується провести: пленарне засідання, панельні дискусії, круглі столи. До участі у заходах Форуму в якості спікерів запрошені керівники і СЕО провідних українських та іноземних компаній, інвестиційних, інших фондів, що займаються фінансовою і технічною допомогою, міжнародних і вітчизняних фінансово-банківських установ, кредитно-експортні агентства іноземних держав, дипломатичні представництва іноземних країн, представництво Європейської комісії в Україні та представники Європейського союзу, інших міжнародних організацій.

Основною метою Форуму є обговорення широкого кола питань, пов’язаних із підтримкою і просуванням товарів та послуг вітчизняних підприємств – експортерів на ринки іноземних країн, насамперед до країн ЄС, подолання технічних бар’єрів, , видача сертифікатів відповідності, ліцензування продукції, обговорення проблем малого та середнього бізнесу при здійсненні експортно-імпортних операцій, тощо. Захід передбачає проведення зустрічей керівників українських та іноземних підприємств з урядовими посадовцями України, організація зустрічей у форматі В2В (за окремими заявками).

Місце проведення форуму: м. Київ, вул. В.Житомирська, 33, Конгресно- виставковий центр ТПП України Chamber Plaza.

Детальна інформація про форум на сайті: www.exportua-forum.com, з усіх питань щодо участі у Форумі звертатися за тел. 044 586 40 15044 586 40 15 .

***

Стажування у Німеччині


4 березня 2015 року о 10.00 год. в приміщенні обласної державної адміністрації (каб. 412) відбудеться інформаційний семінар про Програму перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ) для кандидатів на стажування у Німеччині.

Просимо взяти участь у семінарі зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності.

До відома зацікавлених осіб


27-30 листопада 2014 року у Палаці спорту "Україна" (вул. Мельника, 18, м. Львів) відбудеться V спеціалізована виставка-ярмарок "Дитячий світ".

Захід являється єдиним спеціалізованим майданчиком на західній Україні для необмежених можливостей прямої демонстрації та продажу товарів та послуг для дітей.д

Тематичні розділи виставки-ярмарку:
• Ігри та іграшки.
• Канцелярія та товари для творчості.
• Одяг для новонароджених.
• Одяг для дітей та підлітків. Шкільна форма.
• Дитяче взуття.
• Дитячі меблі, текстиль.
• Коляски та автокрісла. Товари для догляду за дітьми
• Карнавальні костюми. Аксесуари для дитячого свята.
• Засоби гігієни, дитяча косметика та парфумерія.
• Дитяче харчування.
• Медичні послуги для дітей.

Організатор виставкового заходу: ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (тел. (032) 297-06-27(032) 297-06-27 ; 297-13-69, факс (032) 297-17-56; e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING . Адреса: вул. Винниченка, 30, м. Львів, 79008, Україна).

 

Оголошення


Повідомляємо, що 13-14 листопада 2014 у м. Одеса відбудеться XVII Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна Зачіска 2014»
Чемпіонат проводиться в особистому і командному заліках.

В рамках чемпіонату проводяться конкурси:
- з перукарської майстерності в жіночій та чоловічій номінаціях,
- в номінаціях «Модний образ» за темою «Алегорія миру»,
- з декоративної косметики: молодіжний конкурс за темою «Ранкова паморозь», фантазійний макіяж та боді-арт за темою «Зодіакальне коло» ,
- новий конкурс з віражу «BUSSINESS LOOK» за темою «Lady in red»
- з манікюру та моделювання нігтів (акрилові) та арт-дизайн нігтів(об’ємний).

Під час чемпіонату також будуть проведені майстер–класи та шоу-показ зачісок провідних майстрів перукарської справи та салонів краси України, спеціалізована виставка-продаж обладнання, інструментів та парфюмерно-косметичних товарів для перукарень.

За детальною інформацією щодо проведення та участі у XVII Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска» 2014, формою заявок на особисту та командну участь звертатися до оргкомітету: Укрсоюзсервіс, e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING тел.(044)226-30-34(044)226-30-34 ; факс 521-22-34.

 

Інформація про хід виконання

Регіональної Програми розвитку малого підприємництва

у м. Бориславі на 2013-2015 роки


Упродовж І півріччя  2014 року  у м.Бориславі зареєстровано 51 суб’єкт підприємницької діяльності, з них  – 7 юридичних осіб, 44– фізичні особи.  Скасовано – 13 юридичних осіб та 101 – фізичну особу-підприємця.

У І півріччі 2014 року передано у власність суб”єктам підприємництва приміщень загальною площею  54,1 кв.м.

У І півріччі 2014 року  взяли участь у тендерах на поставку продукції (робіт, послуг) за державні кошти 33 суб’єкти малого підприємництва. Переможцями стали 21 учасник. З ними  підписано угоди на закупівлю товарів загальною сумою  7311,3 тис.грн.

Упродовж січня-червня 2014 року Бориславським центром зайнятості проведено 24 семінари з роботодавцями. Окрім цього, у звітному періоді проведено:
- круглі столи на тему “Від соціальної справедливості до стабільності та
розвитку”, “Транскордонне співробітництво — покращення інвестиційного клімату”;
- 4 ярмарки та міні ярмарки вакансій.

В Бориславському міському центрі зайнятості активно ведеться робота з надання одноразової виплати допомоги  з безробіття для започаткування підприємницької діяльності. Виявили бажання започаткувати власну справу та пройшли професійне навчання за напрямом “Основи підприємницької діяльності” 16 осіб. Проведено 7 інформаційних, 7 профконсультаційних семінарів на теми: “Як розпочати свій бізнес”, “Від бізнес ідеї до власної справи”. Загалом в заходах, які спрямовані  на залучення безробітних до ведення підприємницької діяльності взяло участь 77 осіб. Одноразову виплату допомоги з  безробіття для започаткування власної справи отримали 11 осіб. Загальна сума виплаченої одноразової допомоги з безробіття на цілі становить 106,1 тис.грн.

 

Інформація про стан фінансування регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2015 роки у м.Бориславі_за І півріччя 2014 р.

Структура фінансування заходів регіональної програми

Інформація про стан виконання регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2015 роки у м. Бориславі за І півріччя 2014 р.


Основні показники стану розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у м. Бориславі за І півріччя 2014 року

Відомості моніторингу щодо державної реєстрації суб'єктів підприємництва - юридичних та фізичних осіб м.Борислава за І півріччя 2014 р.


 

Начальник відділу економіки та торгівлі

Л.Попель

 

 

***

ОГОЛОШЕННЯ


На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 24 липня 2014 року №318/0/5-14 “Про підтримку реалізації товарів українського виробництва” усім суб’єктам господарювання на території м. Борислава незалежно від форм власності, які здійснюють торгівлю товарами російського походження:

Забезпечити спеціальне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» або з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження.

Товаром російського походження вважати товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений, надрукований на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є суб’єкт підприємницької діяльності-фізична особа чи юридична особа Російської Федерації, зареєстрована у Російській Федерації.

***

 

Повідомляємо, що 12 червня 2014 року о 10:00 відбудеться семінар на тему «Важливі аспекти сфери технічного регулювання в умовах створення зони вільної торгівлі згідно з проектом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», який проходитиме у приміщенні Державного підприємства "Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем" (надалі – ДП НДІ "Система") за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса, 6, зала науково-технічних нарад, 2-й поверх.


Основною метою семінару є доведення до бізнесових кіл Львівщини інформації щодо можливих змін у торгівельному режимі у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, змісту Глави 3 «Технічні бар’єри у торгівлі» розділу IV «Торгівля і питання пов’язані з торгівлею» проекту цієї Угоди.


Основними питаннями, які будуть розглядатись у ході семінару є:

1. Положення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в частині технічного регулювання;
2. Роль системи технічного регулювання в умовах ринкової економіки. Новий підхід ЄС: результати проведення реформ, основні принцип та завдання;
3. Роль суб’єктів технічного регулювання відповідно до принципів Нового підходу Європейського Союзу.;
4. Застосування технічних регламентів виробниками промислової продукції та стандартів, що є доказом відповідності продукції вимогам технічних регламентів;
5. Процедура оцінки відповідності, складання декларації про відповідність та маркування (до введення в діб Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та після підписання Угоди АСАА).

Співорганізаторами семінару є
- Міністерство економічного розвитку і торгівлі України;
- Львівська обласна державна адміністрація;
- Державне підприємство "Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем"
- Львівська філія ДП УкрНДНЦ.

У разі бажання взяти участь просимо Вас до 4 червня 2014 року надати кандидатури учасників семінару на e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING або факс. (032)235-84-49.

Вхід вільний. Всім учасникам семінару буде видано посвідчення про участь у семінарі, яке є документом про підвищення кваліфікації фахівців у галузі технічного регулювання.

З програмою семінару можна ознайомитись на сайті ДП НДІ «Система» у розділі «Семінари і конференції»: http://www.dndi-systema.lviv.ua/
За додатковою інформацією звертайтесь до вченого секретаря Державного підприємства "Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем" Ільницької Т.М., тел. (032)239-92-05(032)239-92-05 ; факс. (032)235-84-49; e-mail: JLIB_HTML_CLOAKING .

 

***

Оголошення

28 травня 2014 р. о 12 год. в сесійному залі Бориславської міської ради відбудеться зустріч з представниками Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області.

На зустрічі будуть надаватись роз'яснення та консультації по питаннях, що стосуються захисту прав споживачів.

Запрошуються мешканці м.Борислава, суб'єкти господарювання, ЗМІ, громадські організації.

 

***

 

До відома суб'єктів господарювання.

 

Повідомляємо Вас, що у травні 2014 року Аграрний фонд розпочинає реалізацію цукру-піску в кількості 30 тис. тонн через Аграрну біржу за ціною 9282 грн./т (з ПДВ) при попередній оплаті на умовах EXW з наступних областей України:

 

з/п

Область

Адреси складів

1

Вінницька

Теплицький р-н, с. Удич, вул.. Заводська,1

смт. Томашіль, вул. Інтернаціональна, 8

Тульчинський р-н, смт. Кирсанівка, вул. Новозаводська, 2

2

Волинська

м. Луцьк, вул.. Карбишева, 1

3

Київська

м. Бровари, вул. Підприємницька, 2

смт. Миронівка, вул. Леніна, 130

4

Львівська

м. Львів, вул. Шевченка, 335

5

Тернопільська

м. Бучач, вул. Галицька. 160

6

Харківська

м. Харків, вул. Морозова, 13

смт. Чапаєве, вул. 50 років Жовтня, 5

7

Черкаська

с. Червона Слобода, вул. Берегова - Промислова, 20

 

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: (044) 277-27-05(044) 277-27-05 .

Бажаючим придбати цукор просимо у термін до 21 травня 2014 року надати відділу економіки та торгівлі Бориславської міської ради (тел.54264, каб.№22) інформацію щодо закупівлі цукру із зазначенням області, з якої будете його отримувати, кількості тонн закупівлі цурку, адреси, керівника та контактного телефону підприємства роздрібної торгівлі.

 

***

До відома суб'єктів господарювання.

На виконання Закону України від 25.03.2014 №1155-VII “Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців до Єдиного державного реєстру” всі юридичні особи та фізичні особи - підприємці, створені та зареєстровані до 1 липня 2004 року, відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру, зобов’язані терміново подати державному реєстратору відповідно до вимог статті 19 цього Закону реєстраційну картку для включення відомостей про них до Єдиного державного реєстру.

 

Державною службою України з питань регуляторної політики та підприємництва пропонується до розгляду редакція проекту рішення “Про затвердження Порядку здійснення роздрібної торгівлі через дрібнороздрібну торговельну мережу шляхом використання автомагазинів, автокафе (автокав”ярень), авторозвозок, автоцистерн для врегулювання питання розміщення автокав”ярень”.
Проект розміщено за наступною електронною адресою: www.dkrp.gov.ua/info/2492

Контактний телефон для отримання детальнійшої інформації (044) 285-34-77(044) 285-34-77

 

Інформація щодо виконання програми розвитку малого підприємництва у м. Бориславі за I півріччя 2013 року Завантажити
Інформація по малому підприємництву у м.Бориславі за І квартал 2012 року Завантажити

ТОВ «Примлайт», проект спільного впровадження.

Завантажити
Конкурс впровадженнях енергоефективних проектів та технологій серед підприємств, установ, організацій «ТОП – 100. Енергоефективність» Завантажити
Інформація щодо виконання Програми розвитку малого підприємництва у м. Бориславі упродовж січня-грудня 2011 року Завантажити
Інформація про стан реалізації пріоритетів діяльності Держкомпідприємництва у першому кварталі 2009 року та заходів, спрямованих на мінімізацію негативних наслідків впливу світової фінансової кризи у сфері регуляторної політики та підприємництва Завантажити

 

Інформація про стан фінансування регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2015 роки у м.Бориславі_за І півріччя 2014 р.

Структура фінансування заходів регіональної програми

Інформація про стан виконання регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2015 роки у м. Бориславі за І півріччя 2014 р.

Основні показники стану розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у м. Бориславі за І півріччя 2014 року

Відомості моніторингу щодо державної реєстрації суб'єктів підприємництва - юридичних та фізичних осіб м.Борислава за І півріччя 2014 р.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE

Additional information