Сторінка міського голови

Борислав – це один із промислових центрів регіону, який свого часу був колискою українського нафтовидобування.
Місто Борислав свою назву одержало від монастиря, навколо якого пізніше виникло однойменне село. Його південну частину назвали „Потоком”, а північну – „Новим світом”. На території колишнього села дуже швидко виріс „ліс” нафтових веж, також вежі для озокеритовидобутку. Завдяки своїй всесвітній славі, як одного з найбільших центрів нафто – і озокеритовидобутку  та  повісті  І.Франка „Борислав сміється”, одного з перших великих художніх творів у світовій літературі на виробничу тематику, місто здобуло популярність та розголос далеко за межами краю.
Борислав дав світові імена, якими гордяться і гордитимуться нащадки. Це Лаврентій і Стефан Зизанії – відомі діячі української  культури кінця шістнадцятого століття – першої половини  сімнадцятого ст. Більш як сорок років (1879-1920 р.р.) працював директором української  школи відомий педагог і письменник Стефан Ковалів.
З Борислава походять генерал – хорунжий армії УНР Роман Дашкевич, відомий український мистецтвознавець Михайло Драган, генерал південного фронту Армії УНР Трифон Янів, відомі громадсько-політичні діячі першої половини минулого століття Антін Максимович, Филип Левицький, Євстахій Сасик, Микола Терлецький, Іван Калинович, організаційний референт крайової екзекутиви ОУН Мирослав Тураш...
У новітній час із Бориславом пов’язано багато імен відомих людей, які робили і роблять вклад у науку й культуру. Це –доктор геолого-мінералогічних наук Георгій Бойко, академік, доктор хімічних наук Юрій Паздерський, доктор технічних наук Михайло Старчевський.
Із Борислава походить  відома в українському світі поетеса Віра Вовк-Селянська (Бразилія). У нашому місті жила Світова героїня, поетеса Ірина Сеник.

Наш сайт допоможе Вам дізнатись про місто Борислав більше. Ви переконаєтесь на його сторінках  легко орієнтуватися і зручно працювати. Ми вдячні за Вашу увагу до нашого сайту, цінуємо Ваші зауваження та пропозиції.

***

Як подати електронне звернення до міського голови

Відповідно до вимог Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції” (набрав чинності 28 жовтня 2015 року) мешканці міста можуть подавати електронні звернення з використанням мережі Інтернет та засобів електронного зв’язку.
Адреса електронної пошти Бориславської міської ради, визначена для роботи з електронними зверненнями громадян, така:
JLIB_HTML_CLOAKING

Електронне звернення пишеться у довільній формі, але має відповідати вимогам Закону України „Про звернення громадян”.

У зверненні необхідно:
- вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання;
- викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
- зазначити дату;
- зазначити електронну поштову адресу, на яку можна надсилати відповідь, або інші засоби зв’язку.
Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів після його надходження.


Декларація про доходи за 2015 рік Яворський І.Р.

Additional information