Підбиття підсумків діяльності Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Бориславській громаді

10 липня 2017 року у Бориславі відбудеться круглий стіл за підсумками дворічної діяльності Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в тому числі його відділу «Бориславське бюро правової допомоги». Бюро знаходиться за адресою: м. Борислав, вул., Міцкевича, 64.


Під час заходу Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – повідомить про основні види діяльності та завдання Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Фурдзин Руслан – заступник начальника відділу «Бориславське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підсумує діяльність бюро та зробить акцент на кількості звернень громадян, в тому числі, звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Анна Маслей – головний спеціаліст відділу «Бориславське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомить присутніх про конкретні правопросвітницькі заходи, проведені спільно із партнерами місцевого центру.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради -Роксоляна Гарасимів - окреслить важливість діяльності центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для громади міста.
Начальник cлужби у справах дітей Бориславської міської ради - Ганна Подставек - розповість про співпрацю місцевого центру та його відділу «Бориславське бюро правової допомоги» у сфері захисту прав різноманітних категорій дітей.
Наталія Бараняк – директор Бориславської міської централізованої біліотечної ситеми - донесе інформацію про започаткування спільних ініціатив зі Стрийським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема, щодо підписання договору про співпрацю, в рамках якого забезпечено роботу мобільного консультативного пункту на базі бібліотечної системи, та відбуваються спільні заходи.
Планується, що у круглому столі також візьмуть участь: працівники судових та правоохоронних органів, лідери громадських організацій, керівники установ, підприємств та організацій, директор дитячого будинку «Оріана», представники засобів масової інформації.

Контактна особа: Николаїшин Марія Іванівна, телефон: 067 16 77 144

Additional information