Новини. Центр зайнятості

Запрошуємо роботодавців взяти участь в проекті «Рука допомоги»

Нещодавно в Бориславському міському центрі зайнятості відбувся семінар з метою інформування роботодавців про можливість отримання ними безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для ведення господарської діяльності згідно Постанови КМУ № 1154 від 02.12.2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» із змінами та доповненнями.

Детальніше...

Пізнавальна екскурсія до промислової історії рідного міста

Днями спеціалісти Бориславського міського центру зайнятості провели для учнів дев’ятого класу загальноосвітньої школи № 1 професіографічну екскурсію на одне з найбільших ринкоутворюючих підприємств міста з видобутку нафти та газу НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Детальніше...

Консультації в рамках тижневика "Під одним дахом"

Невдовзі в Бориславі буде створено громадську організацію осіб з інвалідністю-спинальників. За таку нелегку справу взявся мешканець нашого міста Сергій Ковальчук.

Детальніше...

Впевнений погляд у майбутнє

Ми всі полюбляємо подорожувати, хтось при цьому виконує виробничі завдання, а хтось просто знаходиться у приємній мандрівці. І не є секретом для всіх, що стан наших доріг бажає бути кращим.

 

Попит на кваліфікованих працівників, які вміють керувати гусеничним та колісним тракторами, технікою з ремонту доріг, володіють знаннями з комплексної системи технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки, зростає з кожним днем.

Детальніше...

Допоміжні та підтримуючі послуги від ТЕРЦЕНТРУ

Сучасний ринок праці характеризується наявністю комплексу проблем, серед яких поширення тіньової зайнятості та низький рівень заробітної плати. Значною частиною клієнтів центру зайнятості є малоконкурентні на ринку праці групи населення, зокрема: особи передпенсійного віку, особи з малолітніми дітьми, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи. Забезпечити роботою саме ці категорії населення означає надати їм шанс реалізувати свій трудовий потенціал, відчути потрібність іншим, поліпшити добробут. Саме тому, здійснюючи свою діяльність за підходом кейс-менеджмент, Бориславський  міський центр зайнятості поглиблює співпрацю з соціальними партнерами, зокрема з Бориславським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

Як повернутись до активного трудового життя?

Вже близько року, в окремих областях України, в тому числі Львівській, за підтримки Світового банку втілюється в життя проект, який має назву «Рука допомоги». Порядок реалізації цього проекту затверджений постановою Кабінету міністрів України від 02.12.2015 року №1154 та має на меті сприяння зайнятості особам, котрі тимчасово потрапили в складні життєві обставини. Мова йде про членів малозабезпечених сімей і внутрішньо-переміщених осіб та виведення таких громадян зі стану бідності шляхом надання реальної допомоги.

Детальніше...

Цікава пропозиція для бізнесу!

19 квітня в приміщенні Бориславського міського центру зайнятості відбудеться семінар «Подати руку допомоги», на якому діючі чи майбутні бізнесмени дізнаються про нові можливості отримання фінансової допомоги для розвитку власної справи.

Детальніше...

Профорієнтація вустами роботодавців

Добігає кінця Марафон актуальних професій. Починаючи з 19 березня 2018 року, школярів Львівщини знайомили з актуальними на ринку праці професіями. Мусимо зазначити, що серед учнівської молоді такі робітничі професії як муляр, швачка, токар, кухар, електрогазозварник не є вельми популярними. А дарма. Саме за такими професіями можна себе реалізувати, зокрема на теренах нашого регіону.

Детальніше...

БРАВО! ЯК ГАРНО ТА СМАЧНО!

Здавалося, б, у куховарстві немає нічого складного, адже багато жінок роблять це щоденно для своїх родин. Але, але, але…Приготування обіду для рідних і страви на замовлення у закладах громадського харчування – зовсім різні речі. Це має бути не лише смачно, а й вишукано та найвищому рівні.

Детальніше...

Ми всі різні або чудеса за годину

Ми всі різні, і інколи найскладніше прийняти себе таким, який ти є. Поведінка людини – це невід’ємна частина її сутності і є сукупністю як вроджених якостей, так і сформованих під дією соціуму навичок та вмінь. І разом з  тим кожній особистості важливо визначити свої сильні і слабкі сторони. Прийнявши їх, над деякими своїми звичками та рисами характеру необхідно працювати. Саме така робота над собою дозволяє досягнути гармонійних стосунків в сім’ях і що не менш важливо, знайти роботу до душі, реалізувати себе професійно.

Детальніше...

Учасник марафону – «ТОКАР»

В рамках проведення «Марафону актуальних професій» для учнів санаторної школи-інтернат проведено презентацію професії «токар» та «Презентацію навчального закладу», а саме, ВНЗ «Дрогобицький механіко-технологічний коледж». Завідувач навчально-виробничої практики коледжу, Мирослава Конончук презентувала навчальний заклад, розповіла про умови прийому до навчального закладу, оголосила перелік документів для вступу. Учні переглянули відео презентацію навчального закладу.

Детальніше...

Твій перший крок до хорошої роботи

Юні, усміхнені, щасливі, сповнені надії… До читальної зали центральної бібліотеки завітали більше півсотні учнівської молоді ЗОШ№3 та ЗОШ№7 разом з педагогами. Саме так стартував у Бориславі перший день загальнообласного заходу «Марафон актуальних професій».

 

Розпочали захід посадовці Бориславського МЦЗ.

Детальніше...

Все у Ваших руках!

Щороку навчальні заклади України випускають тисячі молодих спеціалістів з різних сфер діяльності. Деякі з випускників вже мають досвід роботи за рахунок підробітку під час літніх канікул, інші тільки починають свій трудовий шлях.

Детальніше...

Майбутні медики на старті самостійного професійного життя.

Важливим етапом в житті випускника навчального закладу є вдале працевлаштування. Адже непрацевлаштований випускник – це даремно витрачені кошти, розбиті надії та сподівання. Для того, щоб «свіжоспечений» спеціаліст почував себе впевнено та зміг отримати роботу своєї мрії, до його професійних якостей необхідно додати ще навички самопрезентації. З цією метою, фахівці Бориславського міського центру зайнятості проводять семінари з техніки пошуку роботи, один з яких нещодавно організували для студентів Бориславського медичного коледжу.

Детальніше...

Про послуги нової якості в сфері зайнятості за круглим столом

Обговорення шляхів повернення до активної зайнятості вразливих категорій громадян, в тому числі завдяки впровадженню в роботу служби зайнятості нових підходів до надання послуг безробітним, знайшло своє продовження в другій частині круглого столу, котрий відбувся в Бориславському міському центрі зайнятості 28 лютого 2018 року.  Нагадаємо, що учасниками цього заходу були заступник міського голови з соціальних питань Роксоляна Гарасимів, керівники соціальних служб міста Борислава, в тому числі управління праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, територіального центру соціального обслуговування, а також очільники Центральної міської лікарні, відділу освіти та Асоціації роботодавців м. Борислава. Власне таке коло наших соціальних партнерів, є важливим для реалізації нових форм роботи служби зайнятості, зокрема соціального супроводу при працевлаштуванні за підходом кейс-менеджмент.

Детальніше...

Започатковуємо ще один новий формат роботи

З нею можна гори зрушити! Саме таке відчуття залишилось після зустрічі, що відбулась в Бориславському міському центрі зайнятості з очільницею Центр міської бібліотеки Наталією Бараняк. Бібліотеки в нашому місті зараз демонструють високий рівень роботи з молодим та зовсім юним поколінням. Заходи, які тут відбуваються, цікаві також дорослому населенню та особам старшого віку.

Детальніше...

Additional information