Новини. Центр зайнятості

Є РОБОТА для ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИКІВ

Підприємець Зелінський Руслан Омелянович запрошує на роботу працівників для виконання робіт з монтажу мереж освітлювальних, кабельних  та повітряних ліній електропередачі.

Детальніше...

Ми творимо життя своїми рішеннями!

Що нам заважає займатися в житті тим, що подобається? Нічого, крім нас самих. Сотні страхів та «не», які нас тримають: не вийде, не дадуть кредит, не допоможуть, немає цього, того.

Детальніше...

Профорієнтація учнівської молоді

Міський центр зайнятості продовжує активну профорієнтаційну роботу з учнями Бориславських шкіл. Минулого тижня наш фахівець з профорієнтації Ірина Пазяк провела низку цікавих зустрічей

Детальніше...

Вакансія

Шукаємо працівників для бельгійської фірми "БЕЛУКО", що здійснює свою діяльність в м.Бориславі та займається виготовленням м'яких меблів.

Детальніше...

Про легальну зайнятість з перших вуст

Вчора роботодавці нашого міста мали змогу поспілкуватись з начальником Головного управління Держпраці у Львівській_області Ольгою Вільховою і дізнатись про функції та основні завдання очолюваної нею установи.

Детальніше...

Чи можливо перевести працівника з постійної роботи на строковий договір?

Як правило, переукласти безстроковий трудовий договір на строковий не можна. Утім, така ситуація можлива.

Розглянемо у яких випадках це можливо.

Детальніше...

ФУДЖІКУРА ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

Нещодавно в Бориславському міському центрі зайнятості відбулась  презентація роботодавця ТзОВ "ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ". Представник компанії презентувала   учасникам заходу вакансії  оператора автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок.

Детальніше...

ЖИТТЯ ПІСЛЯ ДЕМБЕЛЮ ТРИВАЄ

Думка про те, щоб відкрити власну справу, сьогодні відвідує практично кожну людину. Однак, прийнявши рішення про організацію бізнесу з нуля, багато хто не знає, що для цього потрібно. Свого роду, бізнес є унікальним явищем.

Детальніше...

Електронна черга

Запрошуємо активно користуватись on-line послугою  «Електронна черга» Державної служби зайнятості за посиланням http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about.

Або іншим способом. Нещодавно на офіційному сайті Бориславської міської ради запрацювала сторінка Бориславського міського центру зайнятості, де можна дізнатись новини щодо нашої діяльності, ознайомитись з інформацією про актуальні вакансії і т. і.  А відтепер меню нашої сторінки доповнено новим пунктом «ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА», за допомогою якого Ви ще простіше зможете отримувати on-line послуги з реєстрації в центрі зайнятості. Щоб дізнатись як це зробити перегляньте коротеньку відео презентацію, створену фахівцями Бориславського МЦЗ і розміщену в соціальній мережі  facebook за адресою:  https://www.facebook.com/BoryslavMCZ/

На часі – Програма зайнятості населення.

В Бориславі розпочали роботу над формуванням Програми зайнятості населення м. Борислава на 2018-2020 роки. Сьогодні, відбулось перше організаційне засідання робочої групи,

Детальніше...

Професії – життя, а тесту – годинка!

Питання вибору професії для багатьох людей є достатньо складним та неоднозначним. Більш того, навіть дорослі частенько задумуються про зміну виду діяльності. Причиною подібної поведінки є незнання своїх здібностей та інтересів, що призводить до неправильного вибору професії.

Детальніше...

Інформуємо про проведення заходів для осіб з інвалідністю

28 листопада 2017 року в Бориславському міському центрі зайнятості відбудуться заходи для осіб з інвалідністю:

Детальніше...

Укладаємо ЦПХ. Чи потрібно повідомляти податкову?

Поняття договору про надання послуг та порядок його застосування визначено ЦК України. За договором про надання послуг відповідно до ЦК України одна сторона (виконавець) зобов’язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу,

Детальніше...

Візьми на роботу АТОвця

08 листопада 2017 року в приміщенні Бориславського міського центру зайнятості було організовано презентацію роботодавця  в рамках проведення заходів «Візьми на роботу АТОвця».

Детальніше...

Легальна зайнятість – актуально!

Не втрачає своєї актуальності проблема незадекларованої праці. З метою ознайомлення підприємницького середовища про наслідки та відповідальність за порушення норм чинного законодавства про працю

Детальніше...

Що робити якщо Вам заборгували заробітну плату?

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції). Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 Закону «Про оплату праці»).

Детальніше...

Additional information