Новини. Центр зайнятості

Семінари для роботодавців набувають популярності.

З метою ознайомлення роботодавців з формами та методами роботи Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, 15 листопада 2018 року відбувся черговий семінар на тему: «Про послуги служби зайнятості в сучасних умовах» за участю директора Цибенко Галини Тадеївни, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Гузіль Руслани Романівни та роботодавців міста.

Детальніше...

Заохочуємо користуватись Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри

Якщо ви ще не визначились зі своєю майбутньою професією, бажаєте змінити її або намагаєтесь визначити свої схильності, вам просто необхідно зареєструватись на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри».

 

Про це та інші аспекти профорієнтації, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості розповіли на батьківських зборах, які відбулись 14 листопада 2018 року в Бориславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Детальніше...

Візит до роботодавця

Цінуємо успіх кожного роботодавця як важливого партнера служби зайнятості на ринку праці, тому постійно цікавимось їх потребами та перспективами розвитку. З цією метою, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості нещодавно відвідали бориславського підприємця Роман Яворський.

Детальніше...

Безробіття для молодої людини: вирок чи тимчасове явище?

Залишитись без роботи може кожен. Проте молодь, яка зазвичай не має достатнього досвіду роботи та заощаджень, що можуть слугувати певною “подушкою безпеки”, щоб пережити період негараздів, стала однією з вразливих груп населення в цій ситуації.

Детальніше...

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Борислав долучився до заходів на підтримку та захист сотень тисяч людей, котрі знаходяться у рабстві або потерпають від такого ганебного явища як торгівля людьми. Серед активних учасників були безробітні та фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, так як не з чуток знають, що безробіття є одним з основних чинників, які можуть призвести до протиправних дій, пов'язаних з торгівлею людьми.

Детальніше...

Коли мрії стають реальністю

Володіючи неабияким хистом до перукарської справи, Юля довший час вдосконалювала свою майстерність на родичах та коліжанках, мріючи про власну перукарню з вишуканим інтер’єром, сучасними меблями та комфортними умовами. Маючи вольовий характер, вона була переконана, що рано чи пізно, віднайде спосіб втілити мрію в життя. І ось, як активна користувачка соціальних мереж, дівчина натрапила на інформацію про проект «Рука допомоги» і відчула, що це саме те, що вона шукала!

Детальніше...

Налагодження партнерських відносин

Супроводжуючи команду учасників Міжрегіонального інноваційного проекту для учнівської молоді Профікемп «Oil City» до нових об’єктів їх досліджень, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, вдаються до налагодження нових партнерських відносин з роботодавцями.

Детальніше...

Семінар за межами центру зайнятості

Як можна залучити державні кошти для розвитку власного бізнесу вчора дізнавались роботодавці смт. Східниці.

 

Фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості провели в Східницькій селищній раді семінар та розповіли керівникам підприємств про можливість їх участі в різних проектах і програмах, які на даному етапі реалізує служба зайнятості.

Детальніше...

Пізнавальна екскурсія історією рідного міста

Днями фахівець з профорієнтації Бориславської міської філії ЛОЦЗ провела для учнів восьмого класу ЗЗСО № 3 професіографічну екскурсію в Історико - краєзнавчому музеї м. Борислава

 

Директор музею, Андрій Спас, розпочав екскурсію з історії створення музею та багато уваги приділив виставці «Як ви помирали, вам дзвони не грали…», присвяченій пам’яті замордованими совєтськими «визволителями» мешканців Борислава в червні 1941 року.

Детальніше...

Олеся Мартич: «Сталося все, як мало статися. Нічого просто так не відбувається!»

Дуже позитивне враження залишилося у фахівців Бориславської філії Львівського обласного центру зайнятості та управління праці та соціального захисту населення Бориславськоїміської ради після візиту на міні-свиноферму, яку заснувала учасниця пілотного проекту «Рука допомоги» Олеся Мартич.

Детальніше...

З роботодавцями про легальну зайнятість

4 жовтня, в сесійній залі Бориславської міської ради відбувся семінар «Заходи щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення» для роботодавців міста Борислава. Піклуючись про те, щоб бізнес продовжував розвиватись та не зазнавав непоправних втрат від штрафних санкцій за порушення в сфері трудових відносин, присутнім в черговий раз роз'яснили про необхідність провадження господарської діяльності в правовому полі.

 

Розпочинаючи семінар, заступник міського голови Світлана Дмитрівна Солоненко наголосила, що міська влада передусім, зацікавлена в тому, щоб підприємці були успішними, адже від їх діяльності залежить наповнення міського бюджету та можливість виконання зобов’язань перед громадянами міста.

Детальніше...

ТУТ ВАШ ОМРІЯНИЙ ЗАРОБІТОК

Ринок праці сьогодні насичений різними пропозиціями роботи. Разом з тим, українців часто запрошують на роботу до інших країн. Без належного досвіду або фаху, наших громадян легко підкупити зарплатами у валюті. І, як наслідок, у пошуках омріяного заробітку та кращого життя багато українців таки виїздять за кордон. Сьогодні ж бориславські пошуковці роботи отримали вичерпну інформацію про можливість працевлаштування в Україні на підприємство - німецький виробник шкіряних сидінь для автомобілів, ТзОВ «Бадер Україна».

Детальніше...

Легальна зайнятість на сучасному виробництві!

Як це не прикро, але багато громадян живуть тільки сьогоденням, надаючи перевагу тимчасовому сумнівному працевлаштуванню як на теренах України, так і за її межами. Тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньовою» зайнятістю. Працівники, які погоджуються одержувати зарплатню в «конвертах», мимоволі стають заручниками самих себе.

Детальніше...

Захисти себе - працюй офіційно

Флешмоб під назвою «Захисти себе - працюй офіційно» серед мешканців Борислава провели фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості спільно з Бориславським відділом обслуговування громадян Пенсійного фонду України.

Детальніше...

Про загрози тіньової зайнятості розповідає юрист

У кожного з нас щодо пошуку роботи існують найрізноманітніші думки. Та деякі з них спираються на застарілі уявлення, але багато хто ними керується і досі. Сьогодні у сфері зайнятості відбулися зміни, які зумовлені становленням ринкової економіки країни. Вони є необхідними і носять об'єктивний характер.

Детальніше...

ПРАЦЮЙМО ЛЕГАЛЬНО!

Такі явища, як використання праці незареєстрованих найманих працівників, виплата заробітної плати «в конвертах» або в розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму, не втрачають сьогодні своєї актуальності.

 

Від власної байдужості і мовчазної бездіяльності кожен "трудовий нелегал" втрачає: трудову пенсію, відпускні за час щорічної відпустки, суму індексації заробітної плати у зв'язку з ростом цін, допомогу з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби і т.д. Такі співробітники є незахищеними від незаконного звільнення, не мають ніяких гарантій на безпечні умови праці, гарантованого права на відпочинок.

Детальніше...

Additional information