Новини. Центр зайнятості

Справа до душі

Нещодавно фахівці служби зайнятості Борислава і Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради відвідали учасника пілотного Проектe "Рука допомоги" Миколу Рака. Переступивши поріг піцерії «Бамбіно», ми були вражені гостинністю господаря та теплотою зустрічі. І це тепло підсилювала величезна піч, в котрій потріскували дрова, в той час коли за вікном пощипував морозець.

Детальніше...

Про переваги військової служби в НГУ

Нещодавно в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. В заході взяло участь 22 безробітних в т. ч. 2 учасники АТО. Захід проводився за участю начальника Західного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ Петра Прокопіва.

Детальніше...

Щоб співбесіда завершилась працевлаштуванням.

Нещодавно в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем».

 

Кожен безробітний повинен знати якою інформацією необхідно володіти про підприємство, на якому є бажання працевлаштуватись, які документи, необхідно підготувати до співбесіди з роботодавцем та, навіть, як одягатися на співбесіду. Все це розповідають під час таких семінарів. Окрім цього, тут висвітлюються принципи спілкування при проходженні співбесіди з керівником-чоловіком або керівником-жінкою, як відповідати на типові запитання роботодавця та правила поведінки під час співбесіди.

Детальніше...

Зробіть правильний вибір та станьте успішними в цьому житті!

Ми живемо в час швидких змін. Це стосується і ринку праці. Тому важливою вимогою є постійна готовність працюючої особи або безробітного до самовдосконалення, в тому числі шляхом доповнення чи отримання нових знань, оскільки здобуті раніше знання швидко втрачають актуальність, тим самим знижуючи рівень професійної компетентності. Крім того, досліджено, що з віком трудова і професійна мобільність знижується, готовність змінювати роботу зменшується. Як результат, людина залишається за межами ринку праці.

Детальніше...

ВІЗЬМІТЬ НАС В ПРОФІКЕМП

Бориславська міська філія Львівського обласного центру зайнятостізавжди радо відгукується, навіть на незаплановані зустрічі з учнівською молоддю. Ну і як можна відмовити, коли школярі хочуть прийти в центр зайнятості, щоб дізнатись більше про світ професій. Толеруємо кожне таке бажання, тому оперативно сьогодні перебудували свою роботу, щоб приділити максимум уваги молоді Бориславськї школи №1.

Детальніше...

УСПІХ – У ВАШИХ РУКАХ!

Всі ми пам’ятаємо фільм про Робінзона, який потрапив на безлюдний острів і змушений був жити як первісна людина. За допомогою ліани, палиці та каменю він зробив сокиру, що стала його знаряддям полювання і праці. Згодом для будівництва хижі було використано гілки дерев, стовбури та листя. А приручивши тварин, герой дістав можливість їсти м'ясо. Звичайно, Робінзон не вижив би в таких складних умовах, якби впав у відчай і нічого не робив. Його винахідливість, фізична праця й оптимізм допомогли витримати випробування. Адже, Робінзон побачив у простих навколишніх речах корисні властивості, що можна було пристосувати для виживання.

Детальніше...

ЧАС ПОВЕРТАТИСЯ ДО ПРИРОДИ…

Саме так, 11 грудня 2018 року, запрошували на роботу бориславських пошуківців роботи в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості. Свою діяльність презентував готельно-відпочинковий комплекс "Таор Карпати".

 

Йшла мова про те, що повертатись до природи треба і можна не тільки з метою відновлення власних сил і ресурсів, а й з метою реалізації власного права на працю, права на самовираження.

Детальніше...

Мотивація персоналу – актуальна тема

Кожен роботодавець хотів би знати, де в його працівника кнопка, натиснувши на яку можна отримати високоефективного, ініціативного та лояльного професіонала. А також як зупинити плинність кадрів в сучасних умовах.


Ми спробували допомогти нашим роботодавцям в цьому та, 11 грудня 2018 року в приміщенні Бориславської міської філії ЛОЦЗ, організували проведення тренінгу на тему: «Рекрутинг – заряджений на успіх» за участю HR-консультанта, бізнес-тренера Ольга Добровольська.

Детальніше...

OilCity: від глибини нафтових родовищ – до новітньої історії Борислава

Подорожі стають звичними для всіх. Багато хто з нас мають можливість побувати в різних країнах та частинах світу. А як же рідний край, вірніше його історія? Багато людей і не замислюється, коли засноване своє місто, що це за пам’ятник архітектури поруч, чому саме так називається гора і т.д. Як зробити так, щоб у дітей в пам’яті закарбувався краєзнавчий матеріал та виникло бажання поповнювати свої знання у майбутньому? Саме тому був створений Міжрегіональний інноваційний проект «ПрофіКемп», а разом з ним народилася наша команда «OilCity». «Чому ж «OilCity»?» – запитаєте ви. Інакше і не могло бути, адже так називалася найвідоміша нафтова свердловина м. Борислава.

Детальніше...

Розвиваємо себе як особистість

Люди зінвалідністю… Хто вони? Як почуваються в сучасному світі? З якими проблемами при працевлаштуванні стикаються? Мабуть кожна небайдужа до чужих проблем людина задумувалась над цим.


Слово "інвалід" у слов'янських мовах почало вживатися на початку XVIII ст., яке за походженням означає - безсилий, слабкий, тяжко поранений. За сучасним формулюванням – це особа, яка має порушення здоров'я зі стійкими розладами функцій організму, обумовлене захворюванням, наслідками травми чи дефектами, що призводять до обмеженої життєдіяльності та зумовлюють необхідність соціального захисту. Власне через порушення стану здоров'я та непотрібність на ринку праці, в цих людей формується відстороненість від світу.

Детальніше...

Семінари для роботодавців набувають популярності.

З метою ознайомлення роботодавців з формами та методами роботи Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, 15 листопада 2018 року відбувся черговий семінар на тему: «Про послуги служби зайнятості в сучасних умовах» за участю директора Цибенко Галини Тадеївни, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Гузіль Руслани Романівни та роботодавців міста.

Детальніше...

Заохочуємо користуватись Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри

Якщо ви ще не визначились зі своєю майбутньою професією, бажаєте змінити її або намагаєтесь визначити свої схильності, вам просто необхідно зареєструватись на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри».

 

Про це та інші аспекти профорієнтації, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості розповіли на батьківських зборах, які відбулись 14 листопада 2018 року в Бориславська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Детальніше...

Візит до роботодавця

Цінуємо успіх кожного роботодавця як важливого партнера служби зайнятості на ринку праці, тому постійно цікавимось їх потребами та перспективами розвитку. З цією метою, фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості нещодавно відвідали бориславського підприємця Роман Яворський.

Детальніше...

Безробіття для молодої людини: вирок чи тимчасове явище?

Залишитись без роботи може кожен. Проте молодь, яка зазвичай не має достатнього досвіду роботи та заощаджень, що можуть слугувати певною “подушкою безпеки”, щоб пережити період негараздів, стала однією з вразливих груп населення в цій ситуації.

Детальніше...

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Борислав долучився до заходів на підтримку та захист сотень тисяч людей, котрі знаходяться у рабстві або потерпають від такого ганебного явища як торгівля людьми. Серед активних учасників були безробітні та фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, так як не з чуток знають, що безробіття є одним з основних чинників, які можуть призвести до протиправних дій, пов'язаних з торгівлею людьми.

Детальніше...

Коли мрії стають реальністю

Володіючи неабияким хистом до перукарської справи, Юля довший час вдосконалювала свою майстерність на родичах та коліжанках, мріючи про власну перукарню з вишуканим інтер’єром, сучасними меблями та комфортними умовами. Маючи вольовий характер, вона була переконана, що рано чи пізно, віднайде спосіб втілити мрію в життя. І ось, як активна користувачка соціальних мереж, дівчина натрапила на інформацію про проект «Рука допомоги» і відчула, що це саме те, що вона шукала!

Детальніше...

Additional information