Новини. Центр зайнятості

Перемагати на рівних

Кожна людина заслуговує на повагу, а людина з вадами здоров’я варта ще більшої поваги, адже вона долає щодня додаткові труднощі. Попри це, такі люди дуже часто досягають визначних успіхів у різних сферах. Яскравим прикладом є наша параолімпійська спортивна команда.

Детальніше...

Навчання упродовж цілого життя.

В сучасних умовах слід визнати, що існування економічно ефективної компанії просто не можливе без продуманої системи підвищення кваліфікації кадрів, причому це стосується як рядових працівників, так і менеджерів вищої ланки. Кому ж як не нам, фахівцям служби зайнятості, про це не знати, адже щоденно ми моніторимо ситуацію на ринку праці і знаємо, що кваліфіковані кадри вирішують багато проблем.

Детальніше...

Сприяємо підвищенню ефективності процесу пробації.

З метою убезпечення громади від вчинення повторних злочинів та забезпечення справедливого здійснення правосуддя через втримання балансу між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересам членів суспільства, в Україні запроваджено систему пробації.

Детальніше...

Засідання Асоціації роботодавців за участю очільників міста

Асоціація роботодавців м. Борислава, яку очолює Кришталь Володимир Петрович, є надійним соціальним партнером  Бориславської служби зайнятості. Наша співпраця триває вже не один рік, базується на взаємній довірі та без сумніву є взаємовигідною. Можливо тому, дуже часто свої засідання бізнесмени проводять саме в приміщенні центру зайнятості, а його керівництво  запрошується для участі в обговоренні важливих питань.

Детальніше...

Практичні аспекти реалізації проекту «Рука допомоги» в Бориславі

Другий рік на теренах нашого міста проводиться активна робота щодо залучення малозабезпечених та внутрішньо-переміщених осіб до активної зайнятості. Мова йде про постанову Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року за №1154 “Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб”.

Детальніше...

Майданчик для обговорення: вимоги до підготовки фахівців

16 травня 2018 року в приміщенні Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості, в рамках Форумe нових професійних можливостей, відбувся круглий стіл: «Сучасні проблеми професійно-технічної освіти на ринку праці». В заході взяли участь: директор ВАТ «Бориславська взуттєва фабрика» Андрушко Богдан Мирославович, директор ТзОВ «Каньйон – 2017» Кришталь Володимир Петрович, ФОП Гірчак Андрій Миронович, директор Бориславського міжшкільного виробничого комбінату Шосткевич Надія Михайлівна, директор Бориславського професійного ліцею Кирчей Ярослав Степанович, заступник з навчально-виробничої роботи Стрийського ВПУ №34 Панів Леся Михайлівна.

Детальніше...

Тренінг-терапія для учасників АТО

Поговорив і стало легше… Саме так висловився один з учасників тренінгу "Звільнення і релаксація як допомога при пережитій травмі або стресі", який відбувся 14.05.2018 року в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості для учасників АТО.

Детальніше...

До уваги платників страхових внесків на випадок безробіття Бориславського міського центру зайнятості!!!

На виконання наказу Державної служби зайнятості (Центрального апарату) від 21.04.2017 № 47 «Про проведення пілотного проекту» із змінами провадиться реформування Львівської обласної служби зайнятості. Тому з 02.05.2018 року Бориславський, міський центр зайнятості є безбалансовою філією Львівського обласного центру зайнятості. Як наслідок, доходні рахунки за балансовим рахунком 3717 «Рахунки державних позабюджетних фондів», які відкриті згаданому центру зайнятості для зарахування надходжень від сплати страхових внесків на випадок безробіття, з 02.05.2018 закриті.

Детальніше...

Її величність Торгівля

Із людьми цієї сфери діяльності ми зустрічаємося найчастіше. Зайшовши до супермаркету чи крамнички, прийшовши на ринок, ми зустрічаємо привітні і доброзичливі обличчя, на яких буквально читаються запитання: «Вам чимось допомогти?», «Чого бажаєте?». Інколи ці люди стають настільки близькими нам, що ми сприймаємо їх як друзів, і раді саме їх бачити по той бік прилавка. Йдеться про продавців та касирів - людей, про яких ми, здається, знаємо все, а насправді – знаємо дуже мало.

Детальніше...

Запрошуємо роботодавців взяти участь в проекті «Рука допомоги»

Нещодавно в Бориславському міському центрі зайнятості відбувся семінар з метою інформування роботодавців про можливість отримання ними безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для ведення господарської діяльності згідно Постанови КМУ № 1154 від 02.12.2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» із змінами та доповненнями.

Детальніше...

Пізнавальна екскурсія до промислової історії рідного міста

Днями спеціалісти Бориславського міського центру зайнятості провели для учнів дев’ятого класу загальноосвітньої школи № 1 професіографічну екскурсію на одне з найбільших ринкоутворюючих підприємств міста з видобутку нафти та газу НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Детальніше...

Консультації в рамках тижневика "Під одним дахом"

Невдовзі в Бориславі буде створено громадську організацію осіб з інвалідністю-спинальників. За таку нелегку справу взявся мешканець нашого міста Сергій Ковальчук.

Детальніше...

Впевнений погляд у майбутнє

Ми всі полюбляємо подорожувати, хтось при цьому виконує виробничі завдання, а хтось просто знаходиться у приємній мандрівці. І не є секретом для всіх, що стан наших доріг бажає бути кращим.

 

Попит на кваліфікованих працівників, які вміють керувати гусеничним та колісним тракторами, технікою з ремонту доріг, володіють знаннями з комплексної системи технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки, зростає з кожним днем.

Детальніше...

Допоміжні та підтримуючі послуги від ТЕРЦЕНТРУ

Сучасний ринок праці характеризується наявністю комплексу проблем, серед яких поширення тіньової зайнятості та низький рівень заробітної плати. Значною частиною клієнтів центру зайнятості є малоконкурентні на ринку праці групи населення, зокрема: особи передпенсійного віку, особи з малолітніми дітьми, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи. Забезпечити роботою саме ці категорії населення означає надати їм шанс реалізувати свій трудовий потенціал, відчути потрібність іншим, поліпшити добробут. Саме тому, здійснюючи свою діяльність за підходом кейс-менеджмент, Бориславський  міський центр зайнятості поглиблює співпрацю з соціальними партнерами, зокрема з Бориславським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

Як повернутись до активного трудового життя?

Вже близько року, в окремих областях України, в тому числі Львівській, за підтримки Світового банку втілюється в життя проект, який має назву «Рука допомоги». Порядок реалізації цього проекту затверджений постановою Кабінету міністрів України від 02.12.2015 року №1154 та має на меті сприяння зайнятості особам, котрі тимчасово потрапили в складні життєві обставини. Мова йде про членів малозабезпечених сімей і внутрішньо-переміщених осіб та виведення таких громадян зі стану бідності шляхом надання реальної допомоги.

Детальніше...

Цікава пропозиція для бізнесу!

19 квітня в приміщенні Бориславського міського центру зайнятості відбудеться семінар «Подати руку допомоги», на якому діючі чи майбутні бізнесмени дізнаються про нові можливості отримання фінансової допомоги для розвитку власної справи.

Детальніше...

Additional information