Новини. Центр зайнятості

Легальна зайнятість на сучасному виробництві!

Як це не прикро, але багато громадян живуть тільки сьогоденням, надаючи перевагу тимчасовому сумнівному працевлаштуванню як на теренах України, так і за її межами. Тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин – «тіньовою» зайнятістю. Працівники, які погоджуються одержувати зарплатню в «конвертах», мимоволі стають заручниками самих себе.

Детальніше...

Захисти себе - працюй офіційно

Флешмоб під назвою «Захисти себе - працюй офіційно» серед мешканців Борислава провели фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості спільно з Бориславським відділом обслуговування громадян Пенсійного фонду України.

Детальніше...

Про загрози тіньової зайнятості розповідає юрист

У кожного з нас щодо пошуку роботи існують найрізноманітніші думки. Та деякі з них спираються на застарілі уявлення, але багато хто ними керується і досі. Сьогодні у сфері зайнятості відбулися зміни, які зумовлені становленням ринкової економіки країни. Вони є необхідними і носять об'єктивний характер.

Детальніше...

ПРАЦЮЙМО ЛЕГАЛЬНО!

Такі явища, як використання праці незареєстрованих найманих працівників, виплата заробітної плати «в конвертах» або в розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму, не втрачають сьогодні своєї актуальності.

 

Від власної байдужості і мовчазної бездіяльності кожен "трудовий нелегал" втрачає: трудову пенсію, відпускні за час щорічної відпустки, суму індексації заробітної плати у зв'язку з ростом цін, допомогу з тимчасової непрацездатності у випадку хвороби і т.д. Такі співробітники є незахищеними від незаконного звільнення, не мають ніяких гарантій на безпечні умови праці, гарантованого права на відпочинок.

Детальніше...

Продовжуємо знайомство зі світом професій

Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії — точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів. Саме тому, з вересня активізовуємо свою роботу з учнівською молоддю після тривалих літніх канікул.

Детальніше...

Підсумки роботи за січень-серпень 2018 року

Підведені підсумки роботи Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості за серпень 2018 року. В цей період, посадовцями філії надано послуг 685 особам, що звернулись в пошуках роботи, з них 508 осіб мали статус зареєстрованих безробітних. У серпні за нашим сприянням знайшли роботу 147 осіб, в тому числі 2 осіб започаткували підприємницьку діяльність та отримали одноразову виплату допомоги з безробіття на такі цілі.

Детальніше...

Подяка підприємцям

Запашний хліб в асортименті, ароматна випічка, вишукані торти з горішками, фруктами, кремами, святкові і на щодень, а саме головне, такі свіжі та смачні вироби, можна придбати в Бориславі безпосередньо від місцевих виробників.

Детальніше...

Самозайнятість як можливість виходу з кризи безробіття.

Під такою назвою, громадською організацією Центр "Жіночі перспективи" , нещодавно проведено черговий тренінг для зареєстрованих безробітних Бориславської міської філії Львівський обласний центр зайнятості.

 

Цього разу, про переваги та доцільність самозайнятості дізнавались атовці та особи з інвалідністю.

Детальніше...

Успіх можна спланувати

В умовах сучасного ринку праці дедалі складніше знайти роботу своєї мрії з гідними умовами праці та достойним заробітком. Найчастіше це стосується активних людей, котрі прагнуть до саморозвитку, незалежності, мають потребу в реалізації своїх амбіцій, знань та креативних ідей. Власне для таких людей, підприємницька діяльність може стати оптимальним вирішенням проблеми працевлаштування для себе, а можливо і для інших.

Детальніше...

Так і хочеться сказати, а ми ВАМ казали…

Не можемо оминути увагою інформацію Головного управління Держпраці у Львівській області щодо накладення штрафу на бориславського роботодавця за виявлені факти допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин. Штраф більше як пів мільйона гривень!!! Як тепер бути? Чи зможе це підприємство працювати і надалі? Відповіді на ці запитання напрошуються самі собою.

Детальніше...

Про Буковицю в проекті ПРОФІКЕМП

10 липня 2018 року для  Бориславської команди «Oil City», що є учасниками проекту ПрофіКемп та кураторів цього проекту з ГО «Ангелик» м. Львова, був надзвичайно насиченим та цікавим. Подією, що запам’ятається надовго, було безпосереднє знайомство з гірськолижним комплексом «Буковиця».

Детальніше...

Мандри в історичне минуле – джерело натхнення для втілення нових ідей

Для будь-якої творчої діяльності потрібне особливе натхнення. Сподіваємось, що величезний творчий потенціал для роботи та нових креативних ідей отримала команда бориславських школярів – учасників міжрегіонального профорієнтаційного проекту ПрофіКемп, відвідавши історичну нафтову свердловину OilCity, власне в честь якої команду названо.

Детальніше...

ТАК! ПІДТРИМУЮ МОЛОДЬ!

З таким настроєм зустрів нашу профікемпівську команду OilCity керівник підприємства "Боровик" Михайло Турчин .

Історія, яку він повідав школярам, захопила їх з самого початку від легенди про появу ПЕЧЕРИЦІ на світ до сучасних технологій її вирощування.

Детальніше...

Консультуємо, інформуємо

А ми продовжуємо свою роботу щодо консультування громадян в рамках тижневика "Під одним дахом", що відбувається в Бориславському центрі зайнятості в третій тиждень кожного місяця.

Детальніше...

Перемагати на рівних

Кожна людина заслуговує на повагу, а людина з вадами здоров’я варта ще більшої поваги, адже вона долає щодня додаткові труднощі. Попри це, такі люди дуже часто досягають визначних успіхів у різних сферах. Яскравим прикладом є наша параолімпійська спортивна команда.

Детальніше...

Навчання упродовж цілого життя.

В сучасних умовах слід визнати, що існування економічно ефективної компанії просто не можливе без продуманої системи підвищення кваліфікації кадрів, причому це стосується як рядових працівників, так і менеджерів вищої ланки. Кому ж як не нам, фахівцям служби зайнятості, про це не знати, адже щоденно ми моніторимо ситуацію на ринку праці і знаємо, що кваліфіковані кадри вирішують багато проблем.

Детальніше...

Additional information