Новини. Центр зайнятості

Життя на продаж

Сьогодні, в центрі зайнятості, безробітні разом з  соціальним педагогом Бориславської санаторної школи-інтернат Старостіною Оксаною Ігорівною, дізнавались про ризики працевлаштування за кордоном. Учасникам заходу роз’яснили якими правами можна скористатись за межами України, а також які 10 кроків необхідно здійснити, щоб працевлаштування за кордоном було безпечним.

Детальніше...

На форумі презентували професію «Офіціант»

Який же він офіціант? У розумінні багатьох — це людина приваблива та струнка. Безперечно офіціант - охайний, руки доглянуті, голос м’який, а на обличчі завжди посмішка. Що ж діється всередині у нього — секрет для всіх, особливо для клієнта. Адже мило посміхаючись, офіціант не завжди відчуває почуття радості по відношенню до гостя. Але етикет — правила для всіх. Назвався офіціантом — будь ним!

Детальніше...

БАТЬКИ І ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

Вибір професії дитиною - завдання не з простих, бо переважно робити його доводиться в час, коли підліток  знаходиться під впливом внутрішніх протиріч та гормональних бур. Батьки, маючи в дітей чи не найбільшу довіру, відіграють  особливу  роль  у їх  знайомстві  зі світом професій. Саме тому така важлива батьківська підтримка та  зацікавленість до процесу , коли  дитина робить  перші  кроки  на  шляху  до майбутньої  кар’єри. А для цього необхідно, щоб батьки самі володіли актуальною інформацією з цих питань та орієнтувались на свідомий підхід до вибору професії.

Детальніше...

Підприємству потрібні кадри

Борислав промисловий – це не тільки наша історія, але і наша сучасність. Сьогодні, в цьому ще раз мали можливість переконатись фахівці міського центру зайнятості, котрі відвідали Бориславський завод «РЕМА». Підприємство, в історії якого були більш чи менш вдалі часи, нині набирає потужності і розвивається.

Детальніше...

Форум нових професійних можливостей!

Започатковуємо проведення в Бориславському міському центрі зайнятості постійно діючого Форуму нових професійних можливостей.

 

Пропонуємо всім зацікавленим особам, пошуковцям роботи, органам місцевого самоврядування, роботодавцям, соціальним партнерам площадку для:

Детальніше...

НІКОЛИ НЕ ПІЗНО ЗМІНЮВАТИСЬ

Чому ми такі різні? Один знімає фільми, другий пише вірші, третій міняє покришки в гаражі, і якщо його відправити в університет на навчання – він не зможе цього перенести. Ми бачимо, що навіть при всьому бажанні, ніхто не подібний один на одного. Як результат, кожний шукає свою нішу в житті. У кожної людини існує своє місце в світі, кожна людина необхідна. Нічого не існує дарма, є необхідність у всьому, навіть у тому, що на перший погляд здається шкідливим.

Детальніше...

ЗАПРАЦЮВАЛОООО!

З 01 лютого 2018 року запрацював новий, швидкий та дуже зручний сайт Державної служби. Тепер за посиланням www.dcz.gov.ua Ви можете знайти багато нових сервісів, серед яких профорієнтація онлайн, кабінети безробітних та роботодавців, подача звітності онлайн та презентація статистичних даних інфографіками.

Детальніше...

День відкритих дверей в Бориславському професійному ліцеї

Нещодавно бориславські школярі на запрошення фахівців міського центру зайнятості взяли участь в проведені Дня відкритих дверей місцевого професійного ліцею. Присутні отримали інформацію про умови вступу до навчального закладу, зміст навчального процесу та можливості щодо працевлаштування після закінчення навчання.

Детальніше...

Як пройти Skype-співбесіду?

Якщо Вас з роботодавцем розділяють кілометри і прийти на співбесіду немає можливості, є чудова альтернатива – Skype-співбесіда. Маємо поради як підготуватися до неї, щоб отримати бажаний результат.

Детальніше...

Про фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю

Звертаємо увагу кожного роботодавця на те, що за порушення вимог трудового законодавства до юридичних осіб незалежно від форми власності та підпорядкованості та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, можуть бути застосовані заходи фінансової відповідальності.

Детальніше...

Думай, як «продати» своє резюме!

Побутує думка, що резюме –білет на інтерв’ю з подальшим отриманням дзвінка від роботодавця. Але це дуже помилкове твердження, що нашкодило багатьом професіоналам. Часто людина мислить, що маючи досвід роботи на відомих підприємствах, таких як приміром Microsoft чи Google, неважливо, яке у неї резюме – головне, вказати останнє місце роботи. Частково так і є, адже таке резюме зацікавить рекрутера, але не більше. Головне завдання – представити себе як професіонал. І якщо ти відразу не показав свою вартість, то на співбесіді це буде зробити ще важче.

Детальніше...

В Бориславі працюватиме Агенція перекладів

На сучасному етапі розвитку України, коли спостерігається активізація міграційних процесів, зростає попит громадян на переклад документів.

Детальніше...

Національна гвардія України запрошує до своїх лав

11.01.2018р. в Бориславському МЦЗ відбувся семінар  з орієнтації на службу у Національній гвардії України. Цей захід проведено за участю старшого офіцера Західного відділення комплектування Національної гвардії України майора Дейнеки Олександра Миколайовича.

Детальніше...

Що повинен знати роботодавець, до якого завітав інспектор з праці?

Замість перевірки — інспекційне відвідування

Якщо раніше періодичність перевірок базувалася на критеріях ризику, як-от заборгованість з виплати зарплати, невідповідність кількості працівників суб’єкта господарювання обсягам виробництва тощо (постанова КМУ від 17.11.2010 № 1059), то Постановою № 295 скасовано попередні критерії. Планових перевірок у сфері праці більше не проводять. Замість них запроваджено нові форми контролю — інспекційні відвідування та невиїзні інспектування.

Детальніше...

Дотримання мінімальних гарантій – обов’язок роботодавця

Законом про Державний бюджет України на 2018 рік прийнятим Верховною радою України 7 грудня 2017 року встановлено підвищення мінімальної зарплати з 1 січня 2018 року до 3723 гривень.

З цього часу роботодавці зобов’язані щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше 3723 грн. Якщо ж заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, то їм необхідно провести доплату до рівня мінімальної, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

Детальніше...

Статистична довідка щодо діяльності Бориславського міського центру зайнятості у січні - грудні 2017 року:

• соціальними послугами Бориславського міського центру зайнятості скористались 3595 осіб, з них 2098 осіб мали статус безробітного;

• за сприянням Бориславського міського центру зайнятості знайшли роботу 1933 особи;

• працевлаштовано на нові робочі місця 16 безробітних шляхом виплати роботодавцям компенсацій ЄВ на заробітну плату прийнятих осіб;

Детальніше...

Additional information