Підприємство АТОвців

Сьогодні, вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин служби зайнятості з роботодавцями. Особливо якщо це стосується працевлаштування ветеранів АТО.

 

 

КП «Муніципальна варта» - це в першу чергу команда однодумців, що має на меті підтримання громадського порядку в нашому місті, активно долучаючи до цієї справи демобілізованих військовослужбовців, котрі брали участь в антитерористичній операції. В обов’язки комунального підприємства також входить контроль за благоустроєм, охорона закладів освіти і медицини, в майбутньому - патрулювання вулиць міста.

З початку року за скеруванням  центру зайнятості на роботу  було прийнято 13 осіб, з них 7 – учасників бойових дій. Підприємство скористалось правом створення робочих місць за умови компенсації  єдиного соціального внеску. Таким чином було працевлаштовано 3- х учасників бойових дій.Нещодавно керівник підприємства Леонід Федевич відвідав центр зайнятості та розповів про основні завдання, які стоять перед «Муніципальною вартою» на наступний рік.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо сприяння в укомплектуванні перспективних вакансій шляхом підбору фахівців з числа безробітних-воїнів АТО.

 

Руслана Гузіль

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями

Бориславського міськогоцентру зайнятості

Additional information