Легальна зайнятість – актуально!

Не втрачає своєї актуальності проблема незадекларованої праці. З метою ознайомлення підприємницького середовища про наслідки та відповідальність за порушення норм чинного законодавства про працю , в місті Бориславі провадиться відповідна робота. Зокрема, активно працює робоча група з вище згаданих питань, до складу якої входить заступник директора Бориславського міського центру зайнятості Галина Цибенко. Упродовж липня-жовтня 2017 року робочою групою  обстежено  624 суб’єкти підприємницької діяльності у місті Бориславі. За результатами таких обстежень спостерігається позитивна динаміка, адже за 4 місяці активної роботи зареєстровано 91 суб’єкт господарської діяльності та легалізовано 197 найманих працівників.

Подібну роботу планується провести і в смт. Східниця.

Так, нещодавно для роботодавців селища проведено інформаційний семінар з питань легалізації робочих місць та заробітної плати за участю державного інспектора Головного управління Держпраці у Львівській області Назара Бичко. До проведення семінару долучився також директор Бориславського міського центру зайнятості А.Стецун, котрий ознайомив роботодавців з послугами служби зайнятості, зокрема з новими підходами у вирішенні питань укомплектування вакансій.

А 07 листопада 2017 року, в Східниці розпочалась робота щодо обстеження підприємств, в ході якої провадилась роз’яснювальна робота з питань необхідності ведення діяльності в межах норм чинного законодавства. Треба зазначити, що до складу робочої групи, яка здійснює обстеження, входить також секретар Східницької селищної ради Юрій Дмитрович Журавчак, з яким сьогодні зустрілись колеги з Борислава та обговорили низку наболілих проблем.

 

Галина Цибенко

Заступник директора Бориславського

міського центру зайнятості

Additional information