Про нове коло знайомств

Ніколи не думала, що буду писати про те, як ми не провели захід.  Так склалось, що несприятливі погодні умови завадили  особам з інвалідністю, що пересуваються на візках, взяти участь в зустрічі «Спраглий до життя».  Але я твердо переконана, що таку зустріч обов’язково проведемо, бо тепер точно знаю - є для кого.

 

На етапі підготовки до цього заходу, фахівці нашого центру зайнятості познайомились з цікавими людьми, які живуть серед нас, мають свої мрії, захоплення, сподівання, не дивлячись на те, що їх фізичні можливості суттєво обмежені. Вони раді додати до кола свого спілкування нових людей, бо мають чим поділитись, адже серед них є такі, що складають вірші, хтось пише книги, інші потребують висловити свої думки з приводу вирішення різних життєвих ситуацій, а комусь просто хочеться лишній раз вийти з дому.

Ні, ні, ні - їх проблеми нікуди не поділись, і вони не відмовляться від нашої з Вами підтримки як моральної, так і матеріальної. А взаємодія з громадськими активістами, серед яких мешканець нашого міста Сергій Ковальчук, допоможе нам визначити першочергові потреби таких людей. Так що поле для діяльності буде…

А нам ще раз вартує задуматись над тим, що присутність в нашому житті людей, котрим потрібна допомога, є надважливою, передусім, для нас самих. Адже, спонукаючи нас до дій, вони лікують наші душі. І хто знає, чи є щось більш цінніше у житті, ніж це.

 

Галина Цибенко

заступник директора

Бориславського міського

центру зайнятості

Additional information