На перший план – професія «військовослужбовець»

Професія військового в останні роки набуває в Україні чималої популярності, тому фахівці Бориславського міського центру зайнятості все частіше презентують її під час проведення профорієнтаційних заходів для учнівської молоді.

Так, для старшокласників нашого міста у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, 27.11.2017р. проведено профорієнтаційний урок реального трудового життя на тему: «Про професії дізнаємось з вуст фахівця». Розповідали школярам про те, що є військовий насправді, запрошені на захід учасники АТО: директор КП «Муніципальна варта» Федевич Леонід Михайлович, Малиновський Роман Ігорович, член громадської організації «Спілка воїнів АТО м. Борислава» та полковник запасу Антоник Ігор Дмитрович. Багато говорили про будні українських військовослужбовців, чесне виконання ними громадянського обов’язку перед Батьківщиною та про основні правила взаємодії людей у колективі. Учні дізнались, що військову спеціальність можна здобути на військовій кафедрі без відриву від навчання та одночасно отримати диплом спеціаліста і військове звання.

 

Вся розмова була пронизана духом патріотизму, адже це одна із форм людського характеру, яка керує людською свідомістю.

Роман Малиновський зауважив, що зараз саме той час, коли кожен на ділі може показати, що не тільки словами треба любити свою Батьківщину. Він наголосив, що носити військову форму це гордість і не кожному під силу довести, що гідний. Пожвавили зустріч практичні поради Романа щодо самозахисту від нападу злочинців. Зустріч з військовими була цікавою, дехто з учнів задумався над своєю майбутньою військовою професією.

 

Ірина Пазяк

провідний фахівець з профорієнтації

Бориславського міського центру зайнятості

Additional information