ТАЛАНТИ, ЩО ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ОСОБЛИВУ УВАГУ

Проходячи щодня вулицями міста, ми часто зустрічаємо неповносправних людей. Хтось з них має вади зору, слуху, мовлення або обмеження в русі. Але чи бачимо ми, так часто заклопотані своїми турботами, їх внутрішній світ, чи задумуємось над їхніми талантами, мріями і бажаннями?

Треба визнати, що не завжди, бо здебільшого нам бракує часу, терпіння, а то і бажання. Та є в нашому місті люди, котрі зуміли згуртувати навколо себе молодь з інвалідністю та допомогли їм виявити свої таланти, розкрити їхні серця. Це працівники  місцевого благодійного фонду «Карітас - Борислав», котрий очолює директор  отець Петро Підлубний. Уже понад 3 роки при Фонді в рамках проекту «Соціальний центр для дітей та молоді з неповносправністю і соціально незахищених сімей» працює Центр дозвілля для молодих людей з особливими потребами «Відкрите серце». Мета створення цього центру - підтримка та розвиток творчого потенціалу молоді з особливими потребами та надання їм можливості відчути себе потрібними та важливими для суспільства. На сьогодні, Центр налічує 17 таких осіб віком від 17 до 45 років.

Напередодні  Міжнародного дня інвалідів, 30 листопада 2017 року  в приміщенні Бориславської міської ради відбулась виставка-ярмарок робіт, котрі підготували молоді люди з особливими потребами та діти з соціального центру. Всі роботи є особливі та індивідуальні, кожна з них є окремою історією, яка писалась у терпеливості, наполегливості та любові. Фахівці Бориславського міського центру зайнятості як і інші мешканці міста, переконались в цьому особисто, придбавши ці виняткові речі для себе.

Опікуються, підтримують та допомагають цій молоді також особливі люди: Білинська Іванна як керівник проекту, соціальні працівники Чайківський Ігор і Дерев’янко Марія та волонтер Смольянінова Оксана. Вони дякують всім тим, хто долучився до організації та проведення ярмарку, а також запрошують до співпраці митців, майстрів та майстринь, членів молодіжних організацій, які могли б навчити підопічних мистецтву виготовлення різноманітних виробів, а також запрошують всіх небайдужих до фінансової підтримки центру.

 

Наталя Медвідь

фахівцець з питань зайнятості

відділу взаємодії з роботодавцями

Бориславського міського центру зайнятості

Additional information