ДЯКУЄМО ЗА ВІДГУКИ і запрошуємо на профнавчання

Відчуваємо неабияке піднесення, коли отримуємо зворотній зв'язок від клієнтів, задоволених нашими послугами. Безпосереднє та  позитивне оцінювання нашої роботи конкретними людьми, вважаємо важливим, передусім, для самих безробітних, котрі ще знаходяться в пошуку свого місця праці, бо ніщо нас так не мотивує як вдале вирішення подібної проблеми іншими.

 

Особливо цінуємо відгуки щодо якості професійної підготовки чи перепідготовки за сприянням служби зайнятості, адже на ринку праці і надалі бракує кваліфікованих робітничих кадрів, а можливості служби зайнятості у вирішенні цієї проблеми чималі.

 

Пропонуємо ознайомитись з відгуками колишніх безробітних:

 

  • Іванна Мончак  - у 2017 року опанувала  фах швачки в Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова:

 

«Пані Олено, щиро вдячна за презентацію і за Ваші поради що до навчання. Чесно кажучи, мене лякав термін навчання, аж 7 місяців, ще й стільки кілометрів проїжджаючи кожного дня. Але я справилась з цим. З превеликою охотою і бажанням я пройшла через це!

І в цьому не було жодної помилки і не охоти з їзданиною. Я дуже задоволена і ще раз щиро вдячна Вам за підтримку при кожному моєму дзвінку до Вас». (коментар до допису на facebook https://goo.gl/rGSwxu)

 

  • Леся Єгорцева - у 2017 році здобула професію перукар-модельєр в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості:

«Професія перукаря стала користуватися надзвичайною популярністю, оскільки попит на перукарські послуги, ще з давніх часів був високий. Перукар - це лікар людської душі, за допомогою гарної зачіски у клієнта піднімається настрій, підвищується самооцінка, з'являється впевненість у собі та відчуття привабливості. Бути перукарем - це допомагати людям відкривати у собі красу. Втілюйте сміло свої мрії не пожалкуєте». (Коментар до допису на facebook 14.04.2017 року  https://goo.gl/anmwqx)

«Хочу додати, що під час навчання було проведено багато семінарів та майстер-класу по колористиці, зачісках, стрижках великих майстрів та сучасних фірм. До послуг слухачів комфортабельні кімнати оснащені за європейським стандартом готельного типу. Після закінчення слухачі отримують свідоцтво державного зразка. Тож хочу щиро подякувати Бориславському центру зайнятості, а також заступнику директора Цибенко Галині та Шевченко Олені, що надали мені допомогу здобути диплом» (коментар до допису на facebook https://www.facebook.com/BoryslavMCZ/ від 17.03.2017 року)

 

Нагадаємо, що цього року Бориславським міським центром зайнятості вже охоплено професійним навчанням понад 300 осіб з числа безробітних, частина з яких підвищили кваліфікацію, а частина здобули новий фах і успішно працевлаштувались.

Тож, не втомлюємось запрошувати бажаючих здобути за нашим сприянням актуальну професію і знайти своє нове місце праці. Детальніше про можливості служби зайнятості щодо організації професійного навчання можете отримати безпосередньо в Бориславському міському центрі зайнятості або на нашій веб-сторінці за посиланням: http://www.boryslavmvk.gov.ua/profnavch

 

Галина Цибенко

заступник директора Бориславського

міського центру зайнятості

Additional information