Змінюємо стиль життя

Коли мова заходить про жінок - відразу  спрацьовує стереотип: берегиня домашнього вогнища, мати, домогосподиня. Але у сьогоднішньому світі жінку вже давно не влаштовує  суто домашня роль.

Ні для кого не секрет, що будь-які економічні  негаразди позначаються, насамперед, на жінках. Саме тому вони претендують на роль значно активнішу. А досить низький відсоток жінок, які прагнуть робити кар’єру, можна пояснити декількома причинами: невпевненість у своїх силах,  низька самооцінка, необізнаність в питаннях законодавства і стереотипи суспільства, що жінка повинна виховувати дітей, доглядати чоловіка.

Що ж потрібно жінці? Насамперед, стабільне і гідне економічне становище, можливість одержати роботу, реалізувати свій потенціал. Аби зрушити проблему з мертвої точки, потрібні потужні зусилля, в основі яких бажання самих жінок підвищувати свій професіоналізм, пошук нестандартних підходів та форм зайнятості.

Шлях, який дає змогу жінці залишитись в продуктивній сфері - саме це спеціалісти Бориславського міського зайнятості намагаються донести до жінок, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Проводяться заходи, що сприяють мотивації до самозайнятості, працевлаштування, навчання, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. На тематичних семінарах з гендерних питань та „Жінка на ринку праці” безробітні мають можливість дізнатися про перспективи кар’єри, вплив соціальних стереотипів на сучасний ринок праці та жінок. Так безробітним жінкам легше повірити в успіх і власні сили. Головне – бажання змінити життя на краще!

Олена Шевченко

начальник відділу активної підтримки

безробітних Бориславського МЦЗ

 

Additional information