Як пройти Skype-співбесіду?

Якщо Вас з роботодавцем розділяють кілометри і прийти на співбесіду немає можливості, є чудова альтернатива – Skype-співбесіда. Маємо поради як підготуватися до неї, щоб отримати бажаний результат.

 

  • Skype-співбесіда має бути погоджена заздалегідь, щоб був час до неї підготуватися. Якщо пропонують поспілкуватися негайно, то від цієї співбесіди краще відмовитися й перенести на інший час, щоб мати можливість підготуватися.
  • Наступний етап – це підготовка технічного обладнання. Перевір чи працює веб-камера та мікрофон. Якщо ти не користувався Skype раніше, завантаж програму на комп’ютер та ознайомся з нею.
  • З комп’ютером вже розібрався? Тоді подумай про свій зовнішній вигляд. Skype-співбесіда хоча і проходить он-лайн, але все ж таки – це співбесіда! Важливо, щоб одяг відповідав посаді, на яку претендуєш.
  • Заздалегідь потурбуйся про задній фон, адже під час спілкування буде видно не лише твоє обличчя, а й те, що знаходиться позаду. Буде краще, якщо ти розташуєшся на тлі однієї з стін, бажано, щоб зайві речі не з’являлися на картинці монітора роботодавця.
  • Необхідні речі, які можуть знадобитися під час розмови, приготуй заздалегідь. Поклади біля комп’ютера всі свої документи, сертифікати, дипломи, роздруковані резюме і рекомендації. Візьми ручку та блокнот для необхідних записів.

 

Сподіваємось, що наші рекомендації були немарними, і ти успішно пройшов співбесіду та отримав роботу, якщо ж ні – завітай до служби зайнятості та обери вакансію.

Additional information