Життя на продаж

Сьогодні, в центрі зайнятості, безробітні разом з  соціальним педагогом Бориславської санаторної школи-інтернат Старостіною Оксаною Ігорівною, дізнавались про ризики працевлаштування за кордоном. Учасникам заходу роз’яснили якими правами можна скористатись за межами України, а також які 10 кроків необхідно здійснити, щоб працевлаштування за кордоном було безпечним.

 

Запропонований до перегляду фільм «Життя на продаж», зосередив увагу присутніх на необхідності прийняття життєво важливих рішень на основі виваженості та чіткого розуміння всіх ризиків та загроз. Зауважимо, що цей фільм базується на реальних історіях з життя постраждалих від торгівлі людьми, а події відтворені за допомогою  документальної реконструкції.

 

Отож, семінари, які постійно проводяться в Бориславському міському центрі зайнятості під назвою "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці", стають ще більш цікавішими та змістовнішими. Запрошуємо всіх бажаючих до участі, щоб Ваш вибір між #живи_та_працюй_в_Україні і виїздом за кордон був усвідомленим та відповідальним.

 

Марія Шах,

заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Бориславського міського центру зайнятості

Additional information