Запрошуємо до обговорення важливих питань!

28 лютого 2018 року в Бориславському міському центрі зайнятості буде організовано круглий стіл на тему «Нові підходи до вирішення проблем зайнятості окремих категорій громадян.

 

Цей захід має на меті консолідацію зусиль роботодавців, органів місцевого самоврядування та інших соціальних партнерів для реалізації нових можливостей сприяння зайнятості громадянам, котрі потрапили в складні життєві обставини.

 

 

Мова йтиме про соціальний супровід при працевлаштуванні за підходом кейс-менеджмент, а також будемо говорити про реальну допомогу членам малозабезпечених сімей шляхом їх участі в проекті «Рука допомоги», в тому числі про надання їм безвідсоткової фінансової допомоги при започаткуванні власного бізнесу!

 

Принагідно інформуємо, що є суттєві зміни в Проекті "Рука допомоги". Тепер фінансовою допомогою на придбання обладнання можуть скористатись вже діючі суб'єкти господарювання, які створять не менше 2-х робочих місць для працевлаштування малозабезпечених, учасників АТО або внутрішньо-переміщених!

 

Є що обговорювати та втілювати в життя. Отож, чекаємо на учасників круглого столу з активною життєвою позицією.

 

Початок о 15 годині за адресою м. Борислав, вул. Шевченка, 49.

Additional information