Борислав долучається до проекту «Рука допомоги»

Вже більше як півроку, Львівщиною крокує пілотний проект «Рука допомоги». Один за одним члени малозабезпечених сімей та вимушені переселенці міняють свій статус на бізнесменів, отримуючи при цьому фінансову допомогу на поворотній основі з метою придбання обладнання для ведення своєї підприємницької діяльності. Вже є 20 осіб, котрі закупили обладнання і ще більше як два десятки осіб будуть втілювати в життя свої ідеї найближчим часом.

 

Якось донедавна, географія охоплених цим проектом, не стосувалась міста Борислава. Що було дуже прикро, адже так хотілось, щоб і наші мешканці скористались унікальною можливістю отримати на дуже вигідних умовах фінанси на започаткування власної справи. За час дії пілотного проекту фахівці Бориславського міського центру зайнятості провели 18 тематичних заходів, в яких взяло участь близько 150 осіб, а також разом з фахівцями управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради провадили індивідуальну роботу з потенційними учасниками проекту. Все це добре визріло і тепер почало «плодоносити».

 

Вже маємо одну особу, котра подала заяву в управління праці та соціального захисту про бажання взяти участь в проекті шляхом отримання фінансової допомоги, а ще дві особи будуть подавати подібні заяви буквально завтра, післязавтра. До речі, нещодавно вони були учасниками тематичного семінару та  мали можливість детально ознайомитись з умовами участі в проекті, а також з конкретними прикладами успішної його реалізації на теренах Львівської області.

 

Залишається побажати всім нам ВДАЛОГО СТАРТУ!!!

 

Галина Цибенко,

заступник директора Бориславського міського центру зайнятості

Additional information