Започатковуємо ще один новий формат роботи

З нею можна гори зрушити! Саме таке відчуття залишилось після зустрічі, що відбулась в Бориславському міському центрі зайнятості з очільницею Центр міської бібліотеки Наталією Бараняк. Бібліотеки в нашому місті зараз демонструють високий рівень роботи з молодим та зовсім юним поколінням. Заходи, які тут відбуваються, цікаві також дорослому населенню та особам старшого віку.

 

З пані Наталею, ми говорили про необхідність розширення кола отримувачів послуг як служби зайнятості, так і бібліотеки, шукали споріднені точки дотику, генерували ідеї  та звичайно ж вийшли на спільне рішення!

 

Отож, вже в березні започатковуємо новий формат роботи, що матиме назву «День центру зайнятості в бібліотеках міста». І розпочнемо з марафону актуальних професій – масового заходу для бориславських школярів, що проходитиме 19, 20 та 27 березня в оновленій читальній залі Центр та юнацькій бібіл №6.

 

А в найближчій перспективі на постійній основі в бібліотеках міста працюватиме Школа професійного самовизначення, де можна буде отримати індивідуальні та групові профконсультації, здобути навики само презентації чи освоїти ази пошуку роботи, пройти діагностику на предмет вибору чи відповідності обраній професії, дізнатись про перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці.

 

Слідкуйте за анонсами наших подій, в тому числі в Facebook та беріть в них активну участь. Гарантуємо, що буде дуже цікаво та корисно.

 

Галина Цибенко,

заступник директора Бориславського міського центру зайнятості

Additional information