Майбутні медики на старті самостійного професійного життя.

Важливим етапом в житті випускника навчального закладу є вдале працевлаштування. Адже непрацевлаштований випускник – це даремно витрачені кошти, розбиті надії та сподівання. Для того, щоб «свіжоспечений» спеціаліст почував себе впевнено та зміг отримати роботу своєї мрії, до його професійних якостей необхідно додати ще навички самопрезентації. З цією метою, фахівці Бориславського міського центру зайнятості проводять семінари з техніки пошуку роботи, один з яких нещодавно організували для студентів Бориславського медичного коледжу.

 

Майбутні медики отримали найпростіші поради з техніки пошуку роботи, дізналися що таке резюме та які правила його складання. Йшлося про структуру та стиль написання важливих фактів біографії, традиційні помилки, що найчастіше зустрічаються, на яких моментах слід сфокусувати увагу, а які оминути, щоби зацікавити працедавця. Окремо слухацькій аудиторії окреслили основні вимоги до запису самопрезентаційних роликів і пояснили їхнє значення у час розвитку он-лайн технологій.

 

З великим інтересом молоді фахівціслухали рекомендації спеціалістів щодо техніки ведення співбесіди, обговорювали різноманітні питання, які може ставити працедавець під час кваліфікаційного інтерв’ю та орієнтовні відповіді на них.

 

На завершення кожнийз присутніх, а в акції взяли участь 52 студенти,отримав добірку буклетів та інформаційних листків.

 

Фахівці центру зайнятості вдячні керівництву медичного коледжу за співпрацю зі службою зайнятості й розуміння проблем зайнятості молоді.

 

Ірина Пазяк,

провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Бориславського міського центру зайнятості

Additional information