Твій перший крок до хорошої роботи

Юні, усміхнені, щасливі, сповнені надії… До читальної зали центральної бібліотеки завітали більше півсотні учнівської молоді ЗОШ№3 та ЗОШ№7 разом з педагогами. Саме так стартував у Бориславі перший день загальнообласного заходу «Марафон актуальних професій».

 

Розпочали захід посадовці Бориславського МЦЗ.

 

 

Директор Анатолій Стецун розповів, що центр зайнятості сьогодні – це шанс отримати довгоочікуване місце роботи. Спеціалісти також нададуть консультації щодо вибору професії, допоможуть активізувати власні зусилля та підвищити конкурентоспроможність на ринку праці. Саме на важливості профорієнтаційної роботи зосередила увагу фахівець з профорієнтації Бориславського міського центру зайнятості, Ірина Пазяк. Адже підлітки не завжди можуть правильно уявити діяльність, з якою хочуть пов’язати своє життя.

 

Разом з викладачами Дрогобицького політехнічного професійного ліцею Марією Греськів та Галиною Кришталь, які радо відгукнулися прийняти участь у масовому заході,  учням запрезентували професію «швачка» і «кравець» та можливість навчання у ДППЛ, що є дуже перспективними для працевлаштування та отримання достойних заробітків у місті Бориславі.

 

Школярі також отримали нагоду «приміряти» професію на себе на одному з підприємств. Цікавою та змістовною виявилася розповідь про швейне виробництво головного технолога ТзОВ «ПілМар» Орисі Горбач. Старшокласники побачили робочі місця швейних майстринь, закрійників, поспілкувалися з представниками галузі легкої промисловості. Ніхто не знає, де його чекає щаслива доля. Не всі виїдуть  працювати за межі країни. Тому вартує серйозно замислитися над майбутнім фахом. А така професія, як швачка, гарантує стабільну зайнятість та прибуток.

 

Під час проведення заходів фахівці міської служби зайнятості намагалися дати відповіді на всі питання, що цікавили присутніх. Читати, розвиватись та вдосконалюватись, щоб стати успішними людьми – закликала школярів господиня центральної бібліотеки Алла Божко.

 

«Марафон актуальних професій» – це чудові зустрічі для молоді, що допоможуть зробити один з найважливіших виборів у житті, а саме, обрати своє майбутнє.

 

Бориславський міський центр зайнятості щиро дякує очільниці Бориславської центральної бібіліотечної системи Наталії Бараняк та бібліотекарю центральної бібілотеки Аллі Божко, які сприяли проведенню заходу в теплих та затишних стінах  оновленого читального залу бібліотеки!

 

Олена Шевченко

начальник відділу активної підтримки

безробітних Бориславського МЦЗ

Additional information