Учасник марафону – «ТОКАР»

В рамках проведення «Марафону актуальних професій» для учнів санаторної школи-інтернат проведено презентацію професії «токар» та «Презентацію навчального закладу», а саме, ВНЗ «Дрогобицький механіко-технологічний коледж». Завідувач навчально-виробничої практики коледжу, Мирослава Конончук презентувала навчальний заклад, розповіла про умови прийому до навчального закладу, оголосила перелік документів для вступу. Учні переглянули відео презентацію навчального закладу.

 

Завідувач майстернями ДМТК, Віктор Гамків свою увагу зосередив безпосередньо на професії «токар». Зокрема, зауважив, що для здобуття професії необхідним атрибутом мають стати технічні здібності, інтереси до техніки, прагнення працювати на машинах, з інструментами та обладнанням. Розповів, що майбутні фахівці мають можливість проходити виробничі практики безпосередньо на підприємствах міста.

 

Фахівці центру зайнятості акцентували увагу на актуальності професії у нашому регіоні, яка характеризується високим рівнем заробітної плати. Учні дізналися про історію виникнення професії, загальну характеристику та умови праці.

 

Для оволодіння професією «токар» майбутній абітурієнт повинен уміти читати креслення, жваво представляти реальні об’єкти, мати здібності до фізики, математики та хімії. Учасники заходу мали можливість приміряти професію на себе, зокрема пройти тестування. Деякі з учнів мають нахили та здібності до даної професії. Вони повинні задуматись: «А чи не обрати саме професію токаря?»

 

В рамках проведення «Марафону актуальних професій» також було проведено два заходи для безробітних - семінар «Оволодій новою професією» та «Презентація начального закладу»(Дрогобицький механіко-технологічний коледж). В заходах взяло участь 30 безробітних.

 

Важливість проведення таких заходів неможливо переоцінити. Адже питання вибору професії є набагато складніше від будь якого навчального завдання, що його неможливо ніде підглянути чи списати.

 

Ірина Пазяк,

провідний фахівець відділу

активної підтримки безробітних Бориславського

міського центру зайнятості

Additional information