Ми всі різні або чудеса за годину

Ми всі різні, і інколи найскладніше прийняти себе таким, який ти є. Поведінка людини – це невід’ємна частина її сутності і є сукупністю як вроджених якостей, так і сформованих під дією соціуму навичок та вмінь. І разом з  тим кожній особистості важливо визначити свої сильні і слабкі сторони. Прийнявши їх, над деякими своїми звичками та рисами характеру необхідно працювати. Саме така робота над собою дозволяє досягнути гармонійних стосунків в сім’ях і що не менш важливо, знайти роботу до душі, реалізувати себе професійно.

 

Можливість проаналізувати свої сильні і слабкі сторони отримали пошуковці роботи, зареєстровані у Бориславському міському центрі зайнятості під час заходу, проведеного керівником благодійної організації «Вістка миру» Бубняком Романом Мирославовичем. Спочатку п. Роман надав інформацію щодо історії виникнення тестування DISK, деталізував чотири основних стилі поведінки особистості: домінуючий, ініціативний, стабільний, кропіткий, зазначивши при цьому, що кожна людина в своїй поведінці в тій чи іншій мірі проявляє ознаки кожного з базових стилів поведінки.

 

DISK – це інструмент за допомогою якого є можливим не тільки покращити розуміння самого себе, а й взаємодію між працівниками та керівниками всередині колективу.

 

Всі учасники заходу активно долучилися до проходження тестування. Результати тестування продемонстрували типові моделі поведінки  кожного учасника заходу в конкретній ситуації (активність до дій чи пасивність) та їх реакції в несприятливому для себе середовищі, під час стресової ситуації. Саме це дозволить пошуковцям роботи посилити роботу над собою з метою професійної самореалізації.

 

Ольга Чистогорська,

провідний фахівець з питань зайнятості Бориславського міського центру зайнятості.

Additional information