Тренінг-терапія для учасників АТО

Поговорив і стало легше… Саме так висловився один з учасників тренінгу "Звільнення і релаксація як допомога при пережитій травмі або стресі", який відбувся 14.05.2018 року в Бориславській міській філії Львівського обласного центру зайнятості для учасників АТО.

 

На запрошення нашого соціального партнера - Бориславського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Ксенія Гарапко, психолог), до центру зайнятості завітали Святослав Слободян - завідувач ресурсного центру інклюзивної освіти кафедри педагогіки ЛНУ, отець Олег Саломон - військовий капелан, психолог, Юлія Юрків – психолог.

 

Отець Олег давав настанови та практичні поради щодо того як вийти з життєвих криз, які виникають після війни. В свою чергу, хлопці ділились власними історіями, розповідали про свої переживання і страхи. Вчилися встановлювати контроль над своїми життєвими ситуаціями. Капелан запропонував атовцям завжди бути чимось зайнятими, ніколи не здаватися та не опускати рук. Щоб продовжувати жити важливо рухатися вперед, не залишатись без діла, старатися кожного дня керувати своїм життям самостійно. Кожен демобілізований військовослужбовець розповів про несправедливість з якою він стикнувся в умовах мирного життя.

 

Чи не найціннішим в цій зустрічі було те, що учасники обмінювались порадами між собою, дякували і хотіли висловлювали бажання зустрітися ще.

 

Марія Шах,

заступник начальника відділу

активної підтримки безробітних БМФ ЛОЦЗ

Additional information